Abi ben anaç ruhlu kadınlar kadar tehlikelisini görmedim. Böyle inceden tatlı tatlı egonuzu okşuyorlar. Hayatınızın her alanına "seni düşünüyorum ama ben" bahanesiyle nüfuz ediyorlar. yemin ederim ruhunuz duymuyor. Bi gün bi bakıyorsun dolabında bir kıyafet koymayla başlayan serüven size yer kalmayacak şekilde sonlanmış. Bir gün bakıyorsun artık bütün arkadaşlarının tanıdığı yenge haline geliyor. "Oğlum senin hatun çok anaç beee" falan dedirtiyor arkadaşlarınıza. Ha bide aşırı anlayışlı rollerindelerdir. "aşkım maça git ama atlet al terleyip hasta olma" "arkadaşlarınla eğlen ama bak yarın iş var. çok içme" "bu arkadaşın çok sinsi" şeklinde cümleler kurarlar. Anlayışlı rolüyle tüm hayatını sen farketmeden kontrol altına alır. Ne olduğunu anlamadan kendinizi nikah masasında bulursun. Sonra o anlayışlı halini de çok afedersiniz yarrak bulursunuz. Götü kollamakta fayda var.
hepsine kabulüm amk. varsın hayatımı zindan etsin. anaç hatun candır.
Anaç kızların da kotu goruldugunu anladik bugun. Size hayatinizi sikecek kizlar gerek. Ne iyi olmaya gelirsiniz ne düşünüp sevilmeye.
tartışmasız dünyanın en güzel sevgilisidir.
Önünde sonunda aldatılacaktır. Kesin. Erkekler anne değil dişi istiyor. Zaten bir annesi var sen neden dişi olmuyorsun bacım.
Boynuz yola çıktı.
Candir hemen nikahi bas ne seni ne parani çarçur eder.
hali hazırda sizi ilgi ve şevkatla o yaşa getiren bir kadın var zaten hayatınızda "ananız". Nedir la bu kontrol manyaklığınız. Sadece annesiz büyümüş ilgi ve şevkat görmemiş erkek için ideal bir kadın olabilir. Siz evlenin böyle biriyle de görelim.