bugün

bi arkadaş olduğundan şüphelendiğim yazar, şüphemi gidermek için gerekeni söylemiştir fakat ben her an kuşkulanmaya devam ediyorum. *
(bkz: yeni yazarları eksileyen şahsiyetsizler) adlı açtığı başlık ile sol framede yerini almış ve bu başlığı haklı olarak açan yazarımızdır.
sözlüğe yeni gelmiş hemcinsim yazar.

hoş gelmiş
bıçak gibi keskin yazılara sahip, (şimdiye kadar okuduklarımdan bu fikri edindim) an itibariyle benden önce gelmiş ama yine de hoşgelmiş diyilesi biridir.
hoş gelmiş 6. nesil kullanıcı *.

hiç anlamıyorum bu tür yazarları, bir çok milliyetçiyi, sosyalizm-komünizm düşmanını faşist olarak yaftalamada üstlerine yok (sonra da eşcinsel ilan ediyor nerden öğrendiyse). ağızlarına sakız olmuş kavramlar, işçi-emekçi, türk-kürt kardeşliği falan feşmekan, kahrolsun emperyalizm, go home yankee car curt, hepsine eyvallah da bu siyasi görüşlere sahip birinin dünyanın 1 numaralı emperyalist ülkelerinin ana diline paralel bir nick seçmesi ironik değil mi? amerikancı uşağı dediği yazarlar bunu yapsa neyse, "eheh özenti işte" filan dersiniz de, emperyalizmden doğal olarak amerika'dan ya da diğer sermaye sahibi ibnelerden nefret edenen birinin haliyle ingilizce nick alması komik duruyor.

ingilizce dediysek she filan işte, anladın sen.
görüş ayrılığımızın olup olmadığı bilmeden pekala geyiğin dibine vurabildiğimiz nadir userlarımızdan biri.

gelicem çayını içmeye *
tu kaka bana'yı fabrika ayarlarına döndüren kişidir. (bkz: #5161035)
şu boktan halimle bile güldürmüştür beni şu entrysiyle.. yanlışın neresinden dönersen kardır demişler ha birde bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıpta demişler.. (bkz: #5161132)
zirvelerin ağır ablası olacağını anladığımız yazardır.

kafağı gözüğü kırarım haa bensiz içli köfte olmaz.
zirvenin yakar top gazisi olmakla birlikte telefonunda her türlü kesime hitap edebilecek şarkılar mümkündür. ortama renk katmış bir yazardır.
tanımam etmem ama içli köfte severim. **