bugün

Neyi kanıtlama peşindeler anlam verilemeyen sahtekarlıklardır.

Kişinin nicki: gilberto de vivo.
görsel

Haspam nişantaşı'ndayız, aç olan varsa bekleriz demiş Ama foto feyk ve muğla'dan.

görsel
(bkz: bu çocuk okur)
eğleniyor mu acaba merak ettim. bu yaptigi çocukça bir şey.
Belki de burasıdır;
https://tr.foursquare.com.../55a2a06c498eafb5f7117783

Gerçi çantacı diyor ama boş verin siz o kısmı.
Dolandırıcı da olsa adamın damak tadı iyiymiş şimdi yalan yok.
Arayıpta yorulmayın diye, Vakti zamanında, anın görüntüsünde paylaştığım bir adet sahtekarlık örneği. Kedi sevenlere gelsin.

https://m.uludagsozluk.com/e/32684894/
Hiçbir zaman anın görüntüsündeki fotoğrafları google’da arama gafletine düşmediğimden beni ilgilendirmeyen riyakarlıklar.
Feyk hesap kadar büyük sahtekarlık ve ezikliktir.
Evet, bir 'anın görüntüsü başlığındaki sahtekarlıklar'dan daha merhaba.

Bugünkü sahtekarlıkl biraz ilginç.
Entry sahibi:
Kalahari 1
Anın görüntüsü başlığına eklediği görsel:
görsel

Fotoğrafın netten araklaklandığı orijinali için:

görsel

Bir de anlaşılmasın, aratınca bulunmasın diye fotoğrafı düzenleme kısmından yan çevirmiş, üstten alttan biraz kırpmış, paylaşmış, çözünürlüğü de baya bi düşmüş zaten. Ama benden kaçmaz.

Eve bugünkü sahtekarlıktan bu kadar. Bu tip sahtekarlıklara gerek olmadığını söyler, herkse iyi akşamlar dilerim. Esen kalın.
açmışlar bir başlık yalan yanlış fotoğraflar.
Müge anlı bokumu yesin. Uludağ sözlük sker.
Bende zaten fotoyu ben çektim diye ortalığa düşmedim resim hoşuma gitti paylaştım,nebilim milletin bukadar yobaz sığ olduğunu.
Madem beğendin de koydun. Neden fotoyu ters çevirip, kırpıp paylaşıyorsun? Aynısını koy madem öyle bi iddian yoksa. hani biz yobaz ve sığız ya, sen çok dürüstsün ya kardeş, neden fotoyu düzenliyorsun söyle bi hele.

Bir takım sahtekarlıklardır.
şu salan dünyadaki herşeye neden bu denli inanıyorsunuz lan. üşenmemiş aramış bulmuş vallahi yazık. ikinizede.
ruling'in uludag sozluk versiyonlarını keşfetmemizi sağlayan sahtekarlıklardır.