bugün

en bilinen tabiri bu olduğu için bu şekilde bir başlık açtım.

şunu unutmayalım ki bilinen eğitim ve öğretim sistemi ile normal bir vatandaşın sorgulayan ve hak arayan bir birey olması mümkün değil. dolayısı ile genelde öyle bir kanı hakim ki sanki amerika'da tek bir derin devlet var. herşey tek bir organizasyonun başının altından çıkmakta.

yahu şurda 75 milyon nüfusumuzla bile bizim istihbarat örgütleri içinde ne kamplaşmalar var. ne kadar farklı gruplar ne kadar farklı organizasyonlar var. dünyanın her yerinde parmağı olan bir ülkenin tek bir derin devlet yapısı olması ve her yere bunların aynı çomağı sokması mümkün mü?

yıllardır bize öğretilen "dış güçlerin ülkemizde gözü var" "bizi bölmeye çalışıyorlar" dedikleri adamlar tek bir merkez mi? acaba onların da kendi içlerindeki çatışmalar sonucu bizim ülkemizde ya da bölgede dönem dönem iktidar değişiklikleri yaşanıyor olamaz mı?

düşünün ki salomon fedaileri x partsini destekliyor y iş adamına arka çıkıyor, öteki yandan aias'ın oğulları z partisini ve yanında t sermaye grubunu destekliyor. şimdi onların içindeki savaştan da kim galip gelirse, burda da o maşalar iktidara geliyor.

o yüzden bu meseleleri böyle yüzeysel düşünmek yerine bütün dünya düzeninin güçlünün güçsüzü ezdiği bir formülasyon ile yürüdüğünü unutmayalım.
yahudi lobisi denetimindedir.
illuminati(rotschild ve rockefeller aileleri),soros ve henry kissinger güdümündeki, bir doğu eşrefoğlu,ihtiyarlar,kgt ve polat alemdar etmeyen derin devlettir. şaka lan şaka. 300 ülkeninde kıçındaki dona kadar isteseler soyarlar. para içinde jakuzi keyfi yapıyor lan bu adamlar *
(bkz: yahudi lobisi)
ağırlıklı yahudi kökenli oldukları düşünülen bir takım sermaye zengini ailelerin güdümünde olan yapılanmadır.

kennedy suikastinden, nixon'un başkan seçilmesine, vietnam savaşından, hiroşima'ya atılan atom bombasına bunların parmağı vardır.

zamanının en bilinien isimlerinden howard hughes'un bu yapılanmada olduğu rivayet edilir.