bugün

biraz araştırıldığında önermenin doğru olduğunu düşünülebilir hatta soğuk savaş dönemini göz önünde bulundurursak çok da mantıklı gelir ama daha çok kanıt ve daha fazla güvenilir kaynağa ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.(eğer varsa elinizde kaynak lütfen bana iletin merakımı cezbeden bir konu)
zoruna mı gitti demezler mi adama. çalış senin de olur goç demezler mi nanik çakmazlar mı aydan bu ezikliğe.
şu 3 bölümlük videolar izlenerek hakkında fikir edilecek söylemdir.

madem bu konulara girdik gözünüz açılsın biraz.

http://www.youtube.com/watch?v=E-1ecFkinz0
eğer yalansa daha büyük bir olay , adamlar bütün dünyayı aakta uyutmuş amk daha kötü...
Böyle bir şey olacak ve Rusya buna sessiz kalacak veya ortaya çıkarmayacak ha?

Hangi kafayı yaşıyosunuz? Soğuk savaş dönemi hakkında gram fikri olmayanların ortaya attığı iddia.
golgelerin incelenmesiyle ortwaya cikan gercek. reimmstein in amerika klibinde cok tatli anlatilmistir.
akp döneminde inkar edilmiş olaydır.
o zamanlar, yani soğuk savaşın en tepede olduğu vakitler amerika'yı her açıdan yenmeye çalışan sovyetler birliği dahi bu hadiseyi yalanlayamadı. üstelik elemanlar burada oturup sallamanın ötesinde bizzat aya uydu gönderip hadiseyi yerinde tespit etme avantajına sahipti. siz daha ıkının yok gölge oyunu yok bilmem ne diye. gerçi inançla olmuyor bu işler, bilimle fenle oluyor ya, neyse, inanmayın madem. he canım, algı yönetimiydi, şişirmeydi, ha, öyle bilin siz...

bu arada bunun yalan olduğuna "inananlar" ile amerika'nın uzaylıları yakalayıp teknolojilerini falan çaldığına inananlar ne hikmetse aynı tayfadır. esas algı yönetimi bu işte: adamlar filmlerde uzaylıların sürekli kendi memleketlerine düştüğünü/indiğini öyle bir pompalamışlar ki "amerigan yalanları" diye kendini paralayanlar en birinci uzaylıların gerçekten yakalandığına ikna olmuş.
günümüzde bu söze inanmak "yer çekimine inanmıyorum" demekle aynı şeydir. komplo teorisyenleri böyle şeyleri seviyor ama.