bugün

doğru adı "american pie the book of love" olan film. piyasaya beklenenden erken çıkmıştır. ilk 3 filmdeki tadı vermeyen son üç filmin üzerine bir 4. olacağını beklemekteyim. ve de an itibariyle torrent'e abanmış halde indiriyorum, inince yorumlarımı yapacağım.

--spoiler--
bu arada bu stifler ailesi de kürt aşireti gibi ha. adamların 4. göbekten kuzeninin maceralarının anlatıldığı bir film olacakmış bu 7. film. sıktınız ulan. artık jim ve michelle'in çocuğunun maceralarını anlatan film yapın bıktık ulan erik stifler dwight stifler matt stifler şükrü stifler bu ne lan?
--spoiler--
amerika'da henüz çıkmayan, sadece italya'da çıkan, ama torrent'e düşen, serinin spinofflarının (yani son 4 "american pie presents" filmlerinin) en iyisi olduğunu düşündüğüm çok güzel film. gerçekten, ilk filmdeki havayı hissedebiliyorsunuz bazen. filmdeki hatunlara ise lafım yok, herşey süper, ne 6. filmdeki gibi erotik üçüncü sınıf komedi filmi olmuş, ne de 3. film gibi romantik komedi olmuş, tam ikisinin arasında bir film. herşeyden biraz biraz var, bazen yarıyor, bazen de gözünü kırpmanıza izin vermiyor.

american pie efsanesine yakışan bir devam filmi olmuş. kesinlikle izlemeniz gerekiyor bence.

ha bu arada, eski filmlere (özellikle ilk filme) çok gönderme var, seriyi izlemediyseniz önce seriyi baştan sona izleyiniz. ya da en azından ilk filmi izleyiniz.

--spoiler--
imogen isimli ingiliz hatuna bittim yanlız ya, o nasıl aksan, o ne güzellik efenim. imogen'i oynayan kişi de Louisa Lytton'mış bu arada.
--spoiler--
amerikan pastası serisinin 7.si olan ve filmler içinde duygusallığı ve seksi olmayana ergi yöntemiyle anlatan, diğer filmler kadar komik olmayan sadece bir kaç göğüs ten başka bi şey içermeyen vasat bir film.
vakit geçirmek için bile izlenemeyecek bir film. american pie serisinin ilk filmlerinde de basit espriler olsa da gerek oyuncu seçimleri gerekse oyuncuların karakterlerinin başarılı bir şekilde açıklanması bu filmde yok. stifler denilen şahıs filmde var mı yok mu belli değil. filmdeki tüm esprileri gereksiz yerlerde göğüslerin fora edilmesi ile yapıldığını görüyoruz. ben filmin tamamını izlemeye dayanamadım, bence siz de torrent ile indirip kotanızı boşuna aşmayın.
amerikan pastası serisinin yüz karası. acayip derecede sıkıcı bir film olmuş.
amerikan pie efsanesinin bittiğini gösteren film.

keşke çekilmeseydi.
fena sayılmayan film. hatta benim açımdan güzel de denebilirdi. izlediğim ilk amerikan pastası filmi. taş gibi kızlar da vardır. filmin en güzel sahnesi amerikan filmlerinin vazgeçilmez sahnesi olan müzik eşliğinde uğraşı sahnesidir. kitabı tekrar yazmak için uğraştıkları sahne süperdi.
vasatı geçmeyen film zaman geçirmek için izlenilebilir.
erotik olsun birazda gülmek istiyoruz diyorsanız tam size göre bir film. eski serilerini aratıyor ama olsun vakit geçirmek için izlenir.
as adam (gerçek) stiffler olmadan hiçbirşeye benzemediğini anladığım film.
serinin en kötüsü.
şahane bir göndermeyle başlasa da devamında hiçbir şey göstermeyen filmdir. olayı çıplak yol'daki gibi tamamen göt, göğüs görmekten ibaret de görmüyorum hani. ama amerikan pastası bir stifler ile amerikan pastası olur. böyle kaybeden eziğin tekiyle değil. 4. filmde de sahi bir stifler'ın eksikliği hissedilmişti bunda da aynı şey oldu. hiç yakışmamıştı seriye bu film.
samanyolu tv de yayınlanacak olan bir ergen filmidir.
bugün filmi izledikten sonra filmdeki en seksi kız olan jennifer holland ile öpüşen elemana sordum öpüşme anında neler hissettin diye aldığım yanıt ibretlikti:

görsel

bu da öpüşme sahnesi:

görsel

adam kısaca ufak bir sertleşme oldu diyor işte.* açık sözlüymüş takdir ettim.