bugün

türbanlı veya değil farketmeyendir. ya att yada paramedic olan kişidir.
Şu yaptığınız yorumdan utanmalısınız, sizin gibi canları 5 para etmez insanların , ömrüne saniyeleri eklemek için gençliğimizi solduruyoruz biz, erkek hastalarla ilgilenmiyoruz ha, yazık çok yazık ..
Kendi tercihleridir. Sonuçta yardım edip hayat kurtarmak için varlardir. Kötülememek gerekir.
Başı açıklardan farkı olmayan sağlıkçıdır. Ben hiç görmedim adamlarla ilgilenmediklerini falan, herkesle eşit ilgileniyorlar.
Gayet normaldir. Abest ve yanlış olan türbanlı olduğu için erkek hastalara bakmayan türbanlı sağlık memurudur.
türbanlıların ölmesini isteyen, en azından evden çıkmamasını isteyen o da olmadı belirli muhitlerin dışına çıkmamasını isteyen yobazlara batmış türbanlıdır.
Neden türbanlı diye kategorize edilmiş anlaşılmayandır. insanların, özellikle kadınların kılık kıyafeti neden bu kadar ikinci şahısları ilgilendirir bir türlü anlamıyorum.
ambulansın 2 numarasıdır. başı açık ambulans görevlisine gerekli yardımı yapmak ve hastanın ayaklarından beynine kadar olan ilkyardımı kurmakla görevli oyuncudur. en etkili olanları 1.60 boy 55 kilo ve hırslı yapısıyla dikkat çekenleridir. bonservis bedelleri 78 kpss puanıdır.