Ufak bir ekiple (5 kişilik) yaklaşık 20 bin liralık bir bütçe ayırıp yapmayı düşündüğümüz projeler. Şu an elimizde olan 10 adet 6.5hp'lik motorla bir hovercopter yapmayı düşünüyoruz. Tamamen kişisel ve kullanımı için özel yetenek gerektirmeyen araçlar yapmayı planlıyoruz. Araba delisi yurdum insanı için (özellikle yalnız yaşayanlar) araç hacmini küçültüp motor özelliklerini düşürüp maliyeti de azaltmayı hedefliyoruz ki en azından insanların başlangıç için kolay hedefleri olsun. Hatta tutulursa seri üretime bile geçebiliriz. Ama teknik bazı konularda yardıma ihtiyacımız var. Açıkçası ben sadece araçların iskeletlerini yapacağım ve motorlardan da çakmıyorum. Kendime birkaç birşey katabilmem adına (bizim cimri herif bana da anlatmak yerine işine bak diyor.) birkaç sorum da olacak ki komik gelebilir. Bu başlığı geleceği parsellemek adına açıyorum, bu isimde bir youtube kanalı üzerinden yayın da yapacağız. Çevremizden yeterli destek gelirse büyük projelere de girişebiliriz. Soruları editlerim ya da ulaşan yazar olursa özelden sorarım. Gelecekte çok değerleneceğiz arkadaşlar. Daha iyi günlere!

Hepsi yurdumuzu daha iyi yerlere getirebilmek için!