bugün

Altındağ'da türk halkı suriyelilerin dükkanlarından yağmaladıkları eşyaları yakmaya başladı.

görsel
Arabayı da devirdiler.

https://twitter.com/terso.../1425550732078505989?s=19
Bu yapılanlar doğru değil. Nazilerden ne farkımız kalıyor bu şekilde. insanlara zarar verilmesini doğru bulmuyorum, bunlar hep başımızdakilerin halt yemesi. Güya iyi niyet timsali idiler, milleti birbirine kırdırıyorlar.
varoşlarda isyan kültürü böyledir. yağma, linç... davalarında haklı da olsalar haksız da olsalar o profilden çıkacak patlamanın sonucu hep bu olur.

bu dün de böyleydi bugün de böyle. suriyelileri bütün büyükşehirlerin gettolarına doldurup sonucunda ne olmasını bekliyorlardı ki zaten?

neye yaradı yani şimdi bu mülteci politikası? suriyeliler yarın ülkelerine giderlerse yatıp kalkıp bize dua mı edecekler? hayır. bunca olaydan sonra iki millet de birbirinden nefret eder oldu.

para mı kazandık, itibar mı kazandık ne kazandık amk ben anlayamıyorum. anlayan varsa gelsin anlatsın.
ırkçı saldırılardır.

Mülteci öfkesi ne gibi sonuçlar doğuruyor görüyor musunuz?

Yeter artık! Huzur istiyoruz, huzur!

ırkçılığınız yerin dibine batsın.

Götünüz yiyorsa abd konsolosluğunun önüne gidin. Onları protesto edin.

Gücünüz yoksullara yetiyor değil mi?
Ne istiyorsunuz bu masum insanlardan?
soktuğumun arap bedevileri yaptıkları her cinayetin, her tecavüzün, ülkeye kattığı her problemin bedelini ödemeli ve öyle siktir olup gitmeliler...
ilk defa şiddetin olduğu bir toplumsal olayda, sağduyu çağrılarını yersiz buluyorum..
Almanya'daki Türk akrabalarınız böyle bir duruma maruz kalsa kıyamet koparırdınız. Bakın bakalım Almanya'daki Fransa'daki bütün kirli işleri kim yapıyor. Bu insanlara böyle saldıracağınıza bunları bu şekilde ülkeye alanlara tepki göstersenize. Ama yok sizin gücünüz ancak garibana yeter. Hepinizin hakkını yiyen katarlılara zerre ses çıkarmazsınız. Ayrıca gören de diyecek mülteciler gelmeden önce dünyanın en medeni ülkesi Türkiye'ydi de mültecilerle bu duruma geldi. Mülteciler gelmeden önce de ülkeyi bok götürüyordu.
Allah'tan korkun.
görsel

Masumlara zarar vererek mi kurtaracaksınız ülkeyi. Yazık. Başımıza her gün bir felaket geliyor hiç ders almıyorsunuz. Cahil ve vahşisiniz. Aynı şeyleri birkaç seneye sizin yaşamayacağınızın Garantisi var mı? Aynı şeyler Eşinizin, çocuğunuzun başına geldiğinde yine böyle mi düşüneceksiniz?
herkes kendi ülkesinde mutludur. artık evlerine geri dönecekler. başka yolu kalmadı bunun. bir arada yaşamamız imkansız. suriyeliler de buna karşılık verip milletin evini yağmalarsa iş çığrından çıkar.
iyi ozamn her boku yapsinlar vize aman afgan kardeşim suri kardeşim vurma dur ne olur.die mi zirlayalim.
Yapanların hepsi hapçı otçu gavat pezevenk hırsız çıkmış.

Mahalle mahalle değilmiş zaten oç toplanma merkezi olarak hizmet vermekteymiş.
Yahu eşyaların yakılması deniyor ya can gitmiş ve bu Suriyeliler asla adam olmaz.Daha büyük olaylara sebebiyet verecekler.