bugün

yazarların icat etmeyi düşündükleri alternatif icatlardır.
(bkz: yok biz birşey düşünmüyoruz)
(bkz: anket açma aparatı)
(bkz: troll detektör) *
burada paylaşmanın aptalca olacağı alternatif icatlardır.
göt terlemesi sonucunda pantolon yapışmasını önleyici aerodinamik sistem. (bkz: aerodinamik kelimesinin bünyeye etkileri)
hapşurgaç.

malumunuz bulunduğumuz mevsimde havadaki polenler adamı sinir etmekte, habire hapşurtup insanı çileden çıkarabilmekte.işte bu yüzden bugün oturdum bildiğin bunu için 2 dk.49 sn.(una canita-la solucion şarkısı eşliğinde)kafa yordum ve bu saçma sapan hapşurgacı icat etme fikrini şeyettim.

efenim hasta olduğunda ya da hapşurma sıklığının arttığı dönemlerde kullanıyorsun bunu.omzuna mandal gibi tutturduğumuz bi sistem var.kol gibi uzuyor bu, ucu da bildiğin el şeklinde yapılmış.hapişuuuu sesini algılayabilen zeki, cin mi cin mekanizma sayesinde o el direk ağzını kapatıyor.el hızlı gelip ağzına çatanak diye okkalı bi tokat patlatmasın diye ayarlıyosun onun seviyesini.
sen de habire ah hapşurdum da ağzım yüzüm birbirine mi girdi, aman şimdi ağzımı kapatıcam ama elime balgamlarım gelir de rezil olur muyum, vay peçetem nerde gibi düşüncelerden kurtuluyosun.
ayrıca hijyenik olsun diye hapşurduktan sonra o elin ucuna tek kullanımlık peçete yerleştiriyosun.gerçi hangimiz her hapşurmamızdan sonra gidip elimizi yık

ne kadar satılır, ya da hangi icat meraklısı yurdum insanı bunu gidip alır bilemiyorum ama, patentini falan alsam mı bunun? belki günün birinde şu öğrencilik hayatıma ufak ve güzel bir katkıda bulundu diye hatırlarım.şaka maka da baya bi ciddiye aldım galiba bunu.neyse selametle.