1. 1.
  "Benim zamanımda ben de bomba attırdım. Bir iki kritik noktaya. Benim meselem mesaj vermek. Baktım Batı'dan gelen memurlar, hakimler işin ciddiyetini anlamıyor. işi basite almaya çalışıyorlar. Onun üzerine şunlar bir hizaya gelsin diye evlerine yakın iki yere attırdım. Bir musibet bin nasihatten iyidir" şeklinde sıçmış emekli korgeneral.
  2 ... deep
 2. 2.
  susurluk zihniyetini dışa vuran emekli korgeneral.
  en büyük vatansever kendileridir bu zihniyetteki zat-ı muhteremlerin.bunun için gerekirse,hizaya gelsinler diye memurların evlerine yakın yerlere bir iki bomba attırırlar;gerekirse de şemdinli'de bilumum yerlere.ya da psikolojik harp vasıtalarını kullanırlar.düşman kimi gördülerse,onu zayıflatmak için her türlü dezenfarmasyon,her türlü eylem,illegal her türlü vasıta kullanılabilir.gerekirse siyasi suikastlar bile yapılır.
  1 -1 ... kermit hayvani
 3. 3.
  http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=194212
  ... vernon sullivan
 4. 4.
  adaletli davranmaya, kararlar vermeye calisan hakim, savcilara savas ortaminda oldugunu gosterip ona gore kararlar vermeye zorlayan asker. kamu gorevlilerin ve halkin baski icinde yasamasi icin yakinlarinda patlattigi bombalarla yaptigi tacizi hic utanmadan ovunulecek bir seymiş gibi yuzsuzce anlatmakta mahsur gormuyor. birileri coluk cocugun oldugu ortamda insanlari bomba sesleriyle korkutsun birileri de simdi bu korkan insanlarin demokrasiye inanmasini saglamaya ugrassin. yasadiklarimiz yasatilanlarin sonucu. biz ne kadar biz yapmadik, yapana da karsiydik, haberimiz yoktu desekte yalan. ne yapanlar ceza aldi, ne de aliyor. o zamanlar kürt halkin pkk'ya destek vermesinler diye boyle seyler yapildigini duyuyorduk. tepki vermedik, veremedik. versen adin pkk'li olacak. simdi hala boyle dusunen insanlar var ama azinliga dustuler.

  savas ortamindayiz diye kendi halkini silahla bombayla taciz edersen onlari bir daha kendi halkin olduguna inandirman zor olur. aynen simdi oldugu gibi.
  ... rush
 5. 5.
  altay tokat
  ... recomax
 6. 6.
  altay tokat
  ... recomax