bugün

sanki kız bunu sikiyomuş gibi bi elektrik aldım.
Bu bebe kim la? Daha ayakkabısını bağlayamıyor dingil :-).
sevgilisi Abigail Goddey ile objektiflere yansımış 19 yaşındaki 'Yerli Justin Bieber.

görsel
görsel
görsel
görsel
seneler önce carry potter sayesinde kendisinden haberdar olduğum, artık eskisi gibi popçu olmayan, yerine rap ve drill'e geçen şarkıcı.
deprem de hayatını kaybetse mal kaybı olarak geçer.
yaklaşmakta olan yaklaşıyor.
Genç kızların tatlı rüyası.

görsel
Yaşı küçük bir genç, bu çocuğa neden bu kadar nefret dolular anlamadım, tamam kliplerini bende sevmiyorum, ki dinleyen gençleri de çok kez görüşlerimi pek medeni olmayan şekillerle ifade ettim. Ama birader çocuğa küfür etmek nedir ya? Paşa paşa eleştir geç, çocuğun bir anasına sövmedikleri kaldı, bende kendisini itici ve açıkçası şımarık buluyorum, fakat bunlarda ana baba karıştırarak sövmeye bir neden değil.

Junior Bieber'ımızı kenera koyarsak hepimiz biliyoruz ki bu arkadaşın bu kadar tepki çekmesi kendisi, sesi falan değil, buna tapan gençlik çoluk çocuk, o konuya gelirsek... Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
Hayranı olduğum bir "sanatçı."
Şarkılarının sözleri çok anlamlı ve binbir çeşit duyguyu aynı anda yaşatabiliyor. Sezen aksu halt yemiş. Adına yazılan hikayeleri okumayı da çok seviyorum. alper senden büyüğüm ama lütfen gör beni tamam mı? En büyük hayranın benim, enerji enerji biraz da sinerji falan!
Allahım lütfen tanışalım.
"amin."
Alper abimize kimse laf edemez.
atatürk keşke şu ülkeyi gençlere emanet etmeseydi..

böyle yeni nesil çipler mi ülkenin geleceği allahinizi severseniz..
yeni şarkısı efsanedir. kesinlikle dinleyin
https://www.youtube.com/watch?v=6WN0ttlBO9A
Cinsel temasa geçerken güvenilir bir (çok afedersiniz) kondom(halk diliyle lastik)kullanmayı dolaylı olarak öğütleyen çocuk.

Genç kızlara sesleniyorum çocuğu tanrı gibi görmeyin gelip sizi becermeyecek belki senin evinde zeytin bile yok sen onun sağlığını düşünüyorsun fakat sence sen onun umrunda mısın?

Ha bu arada o dudaklar ne lan?Derdimden büyük...
görsel

insan bunu her hatırladığında yenileniyor adeta... Oh çok iyi geldi.

Görseli hazırlayanın türkçe öğretmenini ülkeden sürmek lazım ama Alperciğimin hatırına görmezden geleyim bari.
Aleyna Tilki'den daha sempatik bir şarkıcı.
ismini google yazıp, kimmiş diye arattırarak 30 saniyemi heba ettiğim velettir. seni peydahlayanın sikini kaldıran kan basıncını sikeyim çocuk.
ülke olarak aleyna tilki'yi bile henüz hazmedememişken bu ne şimdi?
Babası sosyal mecralarda oğluna kötü yorum yapan herkese dava açıyormuş. Bence dikkat edin.
fenerbahçe en son şampiyonlar ligine gittiğinde dünyada değildi.
yolda karsima çıksa ağzını yüzünü zikerim
böyle tiplerin..
Neşet ertaştan daha büyük bir üstaddır evet. Bunu kabullenin artık.
Bu yerli Justin ile Neşet Ertaş'ı karşılaştıran bir nesil var en çok ona içim acıyor.
Kendince bir şeyler yapmaya çalışan bir kardeşimiz. y.arak kürek şeyler yapsa da çocuğu demoralize etmeye gerek yok.

Bu justin bieber denen ufaklık da bu çocuk yaşlarında piyasaya çıkmıştı.

Yaşından ötürü çocuğun şarkıları kötülemenin anlamı yok bence. Çocuk zaten en fazla ne yapabilir?

Onun yaşındayken ben lisede kavga edip duruyordum.
Bu bebe büyüyünce kesin psikoljisi bozulacak. Buraya yazdım.
20 yaşındaki çocuklar kendilerinden küçükleri sürekli olarak aşağlamaya küçük görmeye ne kadar daha devam edeceklerdir?