istanbul'daki kopuzlar marketlerin el değiştirdikten sonraki yeni adı. koskoca marketler zincirine bu kadar boktan bir ismi layık gören işletmecisi inşallah çuvallamaz.
15. mağazasını Fatih Hırka-i Şerifteki MAvi File Süpermarketi satın alarak bölgesel güç olma yolunda ilerlemektedir.
artık 18 market. Bakalım 1011 olacak mı ?
otoparklarında 15 tl ve üzeri alışverişlere bedava almayanları babayı gösteren market. 5 tl istiyorlar. kağıthan şubasinde etrafında ki 3 boş alanıda almış milleti sömürmeye başlamışlardır. vakıf bankın önündeki boş alana bankaya gelsende elinde fişin dekontun olsa biri gelip absult bir şekilde 'marketin yerine park ettiniz 5tl alalım' der.

ulan ben yıllardır kağıthane liyim sen 2 aydır ücretli yapmışsın orayı artı ben bankaya geldim para mara vermem çeker giderim buda sizin küçüklüğünüze kapak olsun. yiyorsa cezamı arkadan yolarsınız...
dindar amcalara ait olduğunu intibah olarak rahat rahat anlayabileceğiniz, ortalama bir market. olsa da olur olmasa da.
Carrefour ile satış için görüşmelere başlamışlardır.
Resmen Carrefourundur. Adı carrefour ekspres olunca herhalde yoğurtları iyi olur.