asla karşı tarafa alo diyemeyeceğiniz garanti bankası hizmeti
daha iyisi için (bkz: ykb)
hiç abartısız insanı telefonda yarım saat cevap vermeden bekletebilen vasat hizmet.
alo alo orası neresi alo alo burası alo garanti reklam müziğiyle ilkokul muhabbetlerine konu olan reklam .

alo alo orası neresi
alo alo burası alo garanti
alo alo orası neresi
alo alo burası alo garanti
444 0 333 ara ara bedava
hiç bir halta yaramayan 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri. insanı yarım saat o menüden o menüye sürükler sonra birisi çıkar 'burası ingilizce servis' der, haydi tekrardan kaset başa sarar.

(bkz: bu ne lan)
hemen hemen bütün bankaların call center hizmeti gibi sabır tüketen, şarz bitiren, içimizde sessiz sessiz büyüyen küfürlere yol açan çağrı merkezi.
-alo garanti ben ugur nasil yardimci olabilirim
--iyi aksamlar ugur bey acaba bankanin onundeki direkleri sayabilir misiniz
-oğlum senin eline oyle bir direk veririm ki dimağın tutulur
--pardon abi düşünemedim
-nasil
--diiiittt...
nefretlik garanti bankası hizmeti. adı hizmet. hizmet verebiliyorlar mı? muamma! bir dakikalık işinizi sayelerinde yarım saatte yapabiliyorsunuz. neden? çünkü, karşınıza bir müşteri temsilcisi bir türlü çıkamıyor...
nerede kaldı kaliteli hizmet!...
Garanti bankasıyla hiç bir ilişkim olmadığı halde beni deli gibi arayıp duran müşteri hattıdır.
Not: Sevgilim bile beni bu kadar aramıyor. Artık garantiyle mi flört etsem ne?
Allah bir oraya bir de mahpusa düşürmesin kimseyi denebilecek, çekenin bildiği çile.
bir de kalite yönetimleri var ya bunların olmasa ne olurdu bilmem.
bu başlığı görmeden önce sadece bana özel gıcıklık yapılıyor sanıyordum.gerçekten çok dandik ve vurdumduymaz bir hizmetleri var.telefonda ikimiz de türkçe konuştuk oysa... bilemiyorum.
kalitesizliğe merhaba hattıdır. zorunlu kalınmadıkça aranmamalı, durduk yere sinir hoplatılmamalıdır.
ne yapmak istediğinizi biliyorsanız, alo garanti şifre ve parolanız
var ise bir dakikadan kısa bir süre içinde müşteri temsilcisine
bağlandığınız garanti bankası telefon bankacılığı hizmetidir.
Sesli yanıt sistemi diye koydukları şeyin sizi neredeyse hiçbir zaman müşteri temsilcisine bağlamayacağı call center hizmetidir. Aynı zamanda ahir zamanın geldiğine delil olacak nitelikte mantık hataları vardır. Ben 1 ay önce başvuru yaptığım bana ulaşmayan kartımın akıbetini sormak için arıyorum onlar benden kart numarası istiyorlar güler misin; ağlar mısın? Ölür müsün; öldürür müsün? Sever misin; sabaha mı bırakırsınlık durumdur
444 0 333 ü arayarak müşteri temsilcisine bağlanmanın imkansız olduğu müşteri hizmetleri. yapacağınız müşteri hizmetlerini sikeyim. kart numarası ve müşteri numarası olmadan müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız 444 0 338 i arayın numaraları tuşlayarak bağlanabilirsiniz. kolay gelsin.
arayan kişiyi sinir krizine sokmaya yeminli garantibank hizmeti.

ag: alo garanti

ag: yapmak istediğiniz işlemi bir kaç kelime ile söyler misiniz? örneğin kredi kartı borcumu ödeyeceğim. havale yapacağım.
düttürü : (olabilecek en net diksiyonla bastıra bastıra) kredi kartımın çipi bozuldu, yenilemek istiyorum.
ag: anlayamadık, işleminiz kredi kartı ödemesi ise evet , diğer işlemse hayır deyin.
düttürü: hayır!
ag: yapmak istediğiniz işlemi bir kaç kelime ile söyler misiniz? örneğin kredi kartı borcumu ödeyeceğim. havale yapacağım.
düttürü : kredi kartı çipi
ag: anlayamadık.
düttürü: müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum.
ag: müşteri temsilcisi ile yapmak istediğiniz işlemi bir kaç kelime ile söyler misiniz?
düttürü: ebeninkini konuşacağım. (en düzgün diksiyonumla)
ag: sizi müşteri temsilcisine aktarıyorum.