bugün

biz alman göletlerinde sereserpe bikinileriyle güneşlenen alman hatunlarını dikizlemek için o göletlere giden -paganviodio onları gördüğü zaman da "sakın beni burada gördüğünü söyleme " diyen ak sakallı yeşil cübbeli dayıları çok gördük.

Hatta bi tanesi benim o zaman çıktığım kadına sarkıntılık etmeye kalkmış -o da ben paganviodio 'nun manitasıyım diyince -sıçtık diyerek oradan uzaklaşmış.

Türk milleti ahlaksız bir toplumdur.
Yalan haber -almanya'da bilinen şekliyle genelev açmak yasaktır. Genelev diildir o.

Fransa'da da yasaktır Genelev açmak.
Tepkilere rağmen kapatılmaması üzerine mekan sahibi ile yapılan ropörtajda kendisi;

“Türklerin neden bu kadar tepki gösterdiğini anlayamıyorum müşterilerimizin %90 ı onlar.” Şeklinde açıklama yapmıştır.

Klasik bir “istemem yan cebime koy” durumu daha.
almanya'da genelev açmak serbest midir bilmiyorum. farz edelim ki serbest olsun ve haber doğru olsun. dahası bu yerlerin tüm müşterileri türkler olsun, yine de sana cami karşısında genelev açma hakkını veriyor mu?

inançlara saygı nerede kaldı? oysa almanya modern bir devlet ve inançlara saygılı olmalı.
tepkilere rağmen kapatılmaması üzerine mekan sahibi ile yapılan ropörtajda kendisi;

“türklerin neden bu kadar tepki gösterdiğini anlayamıyorum genelev çalışanlarımızın %90 ı onlar.” şeklinde açıklama yapmıştır.

klasik bir “istemem yan cebime koy” durumu daha.
hangisinin önce inşa edildiği belli olmadan tepki vermek ne kadar doğrudur diye sorgulatır.
genelevde gunaha giren muslumanlarin bir an once gunahlarina karsilik af dilemelerini kolaylastirmak amacli yapilmistir.