bugün

ilk maçtan yorum yapmak gibi duygusal bir harekette bulunmayacağım. Iverson iyi işler yapacak.Fakat Iverson gibi diğerlerinin de iyi işler yapması lazım. Takım savunmasını iyi yaparsa Beşiktaş'ın kolay kolay yenilmeyeceğini düşünüyorum.
yanlış önermedir.

bir atasözü vardı eşekli hoşaflı. unuttum şimdi
tipik bir renkli çamuru.
(bkz: it gibi kıskanmak)
maçı seyretmedim ama maçı izleyen,basketbol bilgisine çok güvendiğim bir arkadaşımdan aldığım bilgilere göre gayet iyi başlamıştır iverson.
izlemedim ama zaman vermek lazım biraz,her 30 u geçen yıldıza verildiği gibi! 30 u geçmiş eski yıldızlar genelde para için tercih ediyorlar bu ülkeyi,doğru değil diyebilen var mı ? istisna bir kaç sporcu var sadece..

gerçekten yıldız gelecekse yıldız olduğu zaman gelmeli,genç yaştayken.
iverson a lafım yok iyi bir oyuncu ama ne amaçla geldiği bellidir,umarım beşiktaş ın yararına olur.
son maçında bi' sürü gol kaçırmasından mütevellit fos çıktığı doğrudur. hele o son dakikada kaçırdığı frikik adeta olayı perçinlemiştir.

not: maçı izlemedim ama radyodan dinledim.
sözlükteki en zeki yazarlardan birinin morganize işler olduğunu destekleyen başlık.
şimdilik tamamiyle yanlıştır.zaman vermek gerekir.
evet allen iverson'ın fosu budur bir de formda olup takıma alıştığını düşün.

not:fenerliyim ama iverson yani utanır insan.
allen iverson un naz elmas olmasını beklemektir.

allen iverson lan bu. skicem ömer üründül tarzı kollektif yorumlarınızı.
(bkz: bisiktirol) kıskançlık böyle birşey olsa gerek.
adamlar iversonu getirdi la daha napsın diyorum içimden, ama içimden diyorum haa. *
maçı izlemediğim için sadece şu yorumu yapabileceğim maçtır: ne olursa olsun 1 maçla hiçbirşey belli olmaz. 60 sayı atsaydı muhtemelen allen iverson ın yardırması gibi başlıklarla karşı karşıya kalacaktık. kendini ispatlamış bir efsane oynar, oynamaz o ayrı asla fos değildir.
takımına nba konferans finali oynatmış adam.''haa bende yaparım'' diyosan buyur yapta bizde izleyip gururlanalım.