bugün

allahın msn kullanırken seçmesi muhtemel nicklerdir.

- başka şans isteme benden, buz gibi soğurum senden.

- kapatın lan şu cehennemin kapısını penceresini, klima açtık şurda, ceryan yakıoz.
*
(bkz: tövbe tövbe)
- ben yokum. (tırsmayın lan yemekteyim)
şifremi kırabilecek bir fani varmı?
(bkz: çarparım bak) akıllı olun demedi demeyin
- allah cc - ne yalaka bir tür yaratmışım be, sanki benim onlara ihtiyacım var
(bkz: altıncı nesil başlık yerine gazoz açsın kampanyası)
Kula Bela Gelmez Hak Yazmadıkça; Hak Bela Yazmaz Kul Azmadıkça. **
(bkz: adam olamadim bari marjinal olayim)
edit: n'oldu ağır geldi galiba *
-şeytan diyo kopar kıyameti.
Such a lonely day and it's mine

(bkz: soad)
-çhok sıkılıormm yhaaa!
behey zavallım.. sadece başlık açmış olmak için , ne yaptığının bir gün farkına varırsın elbet .. yada sana farkettirirler .
- ya varsam
(bkz: başlık sıçmak)*
- zirve deyim. **
kaldıramayacağım ağırlıkta taş yaratıyorum, rahatsız etmeyin!!!
dedim bu bok başlık altında bi bok yazılmaz. en iyisi burda anlatayım. zall bide bi moderatöre mesaj atmıştım bugün, şimdi girmeye çalıştım en az 10 kez girmeye çalıştım giremedim sonra insafa mı geldi sözlük ne girdi. ama girene kadar....
not:şimdi bok başlık dedim ama manen yani yoksa orda allah yazıyor.en azından yaradanın ismini biliyor.ne desem boş

allah ıslah eylesin.
(bkz: iyice zıvanadan çıkan sözlük yazarları)
(bkz: saçma başlık yumurtlamak)
(bkz: sözlükten tiksinme nedenleri)
evvela nefret ediyorum bu şekilde argo konuşmaktan ama ya, ama bee!

lan siz ne biçim insanlarsınız ya? dalga geçilecek her şey bitti, bi bu mu kaldı arkadaş? şu sözlükte defalarca söyledik şunu, ne geçiyor elinize bunları yapınca? allah'ı aşağılayınca ne oluyor mesela, birkaç müslümanı, yahudiyi, hristiyanı ateist mi yapıyorsun? şu anlamda bunu yapmanız için en mantıklı sebep bu çünkü.

insanların kutsalları vardır, değerleri vardır. nasıl bu kadar her şeyi hiçe sayabiliyorsunuz? hadi allah inancınız yok, utanmanız da mı yok ya?

el insaf.

güme gitmesin tanımı: yoktur. olası olmayan bir şeyin olası gibi gösterilip bu şekilde taciz edilmesi de terbiyesizliktir, ayıptır.
(bkz: üçüncü dünya savaşına gittim 5 dakikaya dönerim)
bir gün herkes fenerli değil, müslüman olacak.