yıllar önce okumama rağmen hâlâ diken diken olan tüylerim ahenk ile tırşik atıyorlar. atayizlerin çenesini kapatmayacağı olaydır. onların konuşup susması mı umurumda değildir.
hadislerle pompalanan bir dinin hikayelerinin de inananlarının da bu kadar çok olması normaldir.
Allah'ın izni ile olduğundan, insanlıktan uzakların anlayamayacağı gerçektir.
Not: Hikaye yalandır, islama hizmet etmeyen aslında zarar veren destandır.
ibretlik bir hadisedir.
kemalist zihniyetin yüksek hayal gücü ve mizah anlayışıyla uydurup kullandıkları hikayedir. gül gül öldük la.
yumurtaya can veren allah'ın yeni bir mucizesidir. madem yumurtaya can veriyorsun insana neden akıl vermiyorsun diye sorgularsam bana kızarsın biliyorum, ama aklımdan da geçmiyor değil yani... bir yandan da böyle beyinsizler var, size verdiğim akıl için şükredin diye düşünebileceğinden de şüphe ediyorum. çok karmaşık bir şeysin. bazen seni anlayamıyorum.
abesle iştigaldir...
insanın hayvandan evrim geçirdiği yalanının yanında masum kalan söylemdir.
bunun adı propagandadır. diğer hepsi gibi içinde yalan bulundurur. ama zaten amaç da dürüst olmak değildir.
buradaki amaç seninle aynı tarafta olan insanlara moral vermek, direniş gücünü yükseltmektir.

eğer konu müslüman adam yalan söyler mi ise; evet söyler.
savaşta, kavga etmiş karı- koca ları barıştırmak için ve hastalara yalan söylenebilinir.

yalan olan şey yalandır. bunun ne kadar inanılmaz olduğu o yalanı daha fazla yalan yapmaz.

amerikan halkı dediğimiz salaklar sürüsü de, on yıldır her türlü kimyasal ürünün ve teknolojinin girmesinin ambargo ile engellendiği ırak da "kimyasal ve biyolojik kitle imha silahları" olduğuna koşulsuz inanmıştı. bu gün de kuzey korenin dünyayı elegeçirmeye çalıştığına inanmakta. ayrıca bütün müslümanların canlı bomba olduğunu da koşulsuz kabul etmekteler.

eğer çeçen milislerin eline de 100 milyar dolarlık sinema ve medya desteği verilirse onlar da daha başarılı yalanlara imza atabilirler. hep birlikte rusların kan içmeyi ne kadar çok sevdiğini konuşuyor olabilirdik. ülkemize gelen rus turistlere koyun kanı ikram eder ve bize aptal aptal bakmalarına sebeb olurduk.

ama şu anda elleriden gelen budur.
ayın ikiye yarılması gibi saçmalıktan öteye geçemeyecek hikayelerdir.
böyle bir yeteneğe sahip, iman gücü ile çalışan askerin nasıl olupta esir düştüğü ayrı bir hadisedir.
bu hikaye de bir eksiklik var normal de oracıkta müslüman olması gerekiyordu.
imana gelme garantili bir olay. %100 ibretlik.
(bkz: çeçenistan ın süper güç olması)
bu olay özel bir rapor ile kremline bildirilmiştir.
allahın sadece savaşlarda böyle efsanevi şeyler yaptığının göstergesidir. (bkz: iman gücüyle çalışan savaş uçağı)
avrupalılar allahtan daha insaflı anlaşılan en azından arada göstermelik de olsa fakir ülkelere yardım gönderiyor.
taşın çekirdeğini parçalıyarak atom bombası taşını oluşturma çalışmalar hız kesmeden sürüyor.
vuku bulmuş bir hadisedir. götünde patlayanlar iyi bilirler. hatta sözlüklerde sayısız başlık da açılmıştır bu hususla alakalı.
o değil de bu uludağ sözlük ateist vardiyası nasıl da çalışıyor böyle arkadaş imrendim şimdi valla. mesele islamı karalamak olunca nereden de buluyorlar böyle hikayeleri de belden aşağı vuruyorlar helal valla.
(bkz: yalanına sokuyum)
taş değil mübarek tanksavar, birkaç rus askeri oracıkta ölmüş baksana.
subhanallah kardeşlik.
o değil de rus general de bizi görecek mi?
ibretlik bir olaydır.

(bkz: allah diyen el bombası)
(bkz: allah taşı kaldırmaz gezegeni indirir)
ümmetçilerin inandığı bir hikaye.
görsel

en güzel kısmı, en sonudur...