bugün

allah ın adını özel isim olarak değil de cins isim olarak kabul eden, saygısız ateisttir. dil bilgisi zayıftır.

(bkz: ironiden anlamayan gençlik)
(bkz: go go power rangers)
elif'i a harfi sanan ateisttir.
allah

sözlük yazarı olan her kişinin ateist olduğunu gösterir.
(bkz: uludağ sözlükte mahalle baskısı görüyorum)
(bkz: şekilcilik)
bakınız: "allah'ın" derken açtığı başlıkta kesme işareti kullanamadığı için günah işlediğini sanmak.
allah a karşı olan inancın sadece a harfini büyük yazmakla ölçüldüğü zanneden yazarın yapmaya çalıştığı tespittir.
sözlük zaten büyük harf yazmaya izin vermemektedir. o yüzden böyle çıkarımlar yapmak saçmadır.
(bkz: adı küçük harfle yazıldığı için dellenen yaratıcı)
bunu bilinçli yapıyor ise ateist olmasindan şüphe duyarim.

(bkz: inanmadigi seylere dil uzatan ateist)
sözlük formatı gereği yapamadığımız şey.

(bkz: anne ben ateist mi oldum)
(bkz: ateistliği harflerle bağdaştırmak)
bu gidişle tarihe geçemeyeceksin azizim
ateist allah kabul etmez.o halde hiç yazmaz.falan felan mı diyeceğiz ? hayır.ateist bir tartışma esnasında fikirlerini savunmak adına saygı olsun diye büyük de yazar küçük de yazar kime nedir ? kaldı ki şahsen müslüman olarak allaaa alllaaa bile demiyorum internet aleminde.alalalal falan diyorum.büyük küçük harften edep algısı aşkı yorgan altında aramak gibi bişey lan.sagoya selamlar.
inanmıyor zaten niye büyük yazsın ki "a" harfini?
inanıyor olsa bile "a" yı ha büyük yazmış ha küçük yazmış. önemli olan insanın içindeki inançtır, sevgidir.
böyle küçük şeylere takılmak da bağnazlıktan başka birşey değildir.
(bkz: allahın l sini büyük yapan tiki)
(bkz: büyük l harfi kullanmak/#8244049)
a yı büyük yazmak farz olsa normal karşılanabilicek durumdurki değildir. allah ın bilmem kaç dilde karşılığı var. god yazarkende G yi mi büyük yazıcaz acaba müslüman kardeşim.
oh my büyükgod
sözlükte büyük harf yazılmadığına göre, o zaman hepimiz ateistiz.
(bkz: mantık önermeleri sıçmak)