bugün

çarpılmadığını nerden biliyorsun ? çarpılmak işlemini fiziki algılamamak gerek ve eğer ki sen çarpılmasa ve normal kalsaydın böyle başlıklar acmazdin . bakış açını değiştirmelisin .
Çünkü Allah'ın umurunda değilsin tamam mı.
nazik ve empati kurarak cevap veren yazarları gördükçe sevindiren ve saygı uyandıran; aşağılamak için doğru düzgün cümle kuramayan andavalları gördükçe de kendimi taşla ezme isteği uyandıran başlık.
çünkü allah rahmandır.
çarpmaya bile değecek insan değilsen demekki.
çaprılmak tabirini sorgulayıp beklemek, yaratan allah'ı beklememek.
ayrıca kasıt "neden ben küfürdeyim" sorusuysa kur'an-ı kerimde cevabı bulunabilecek bir sorudur.
(bkz: çarpım tablosunda yüksek voltaj var diyen çocuk)
Bu çarpılmamış halin mi diye cevap verilesidir.
Herşeyin zamanı var hesap gününü bekle.
Yakında olur kardeşim üzülme beeh diyeceğim cevap.
Neden çarpılmıyorum diye düşünmektir.

çarpmaya değer görmüyor demek ki seni.
neden?
Çünkü ılık bir liseliden öteye gidemedin.
Siktir git lan bu sözlükten.
Aynaya tekrar bakıp çarpılmadığınıza emin olun.
şüphesiz ki müslocanların ibretlik alması gereken paylaşım.
Elektrikte var ama görülmüyor. inkar ediyorsan ve çarpılmak istiyorsan prize parmağını sok.
çarpılmadığını zanneden yazar beyanıdır. bundan daha fazla ne olsun güzel kardeşim..
Gerzeğin teki yaratıcını tanımıyorsun bundan büyük ceza mı olur falan demiş lan asdfdghg.
Ah şu müslüman kafası bir harika dostum...
zaten çarpılmışsın geçmiş olsun.
(bkz: emin misin)
burada çarpıp ahirette gazabın azalmasın diye olabilir sanıyorum.
yaratıcını tanımıyorsun
ondan büyük felaketmi olur.
zaten çarpılacağın kadar çarpılmışsın.
Merak ettiğimdir. Lut kavmini çarpıyor lavları yağdırıyor. Nuh kavmine su yolluyor. Biz inanmayan densizlere de bi şeyler yapsın.
al böyle tipleri kondom reklamında oynat. aile planlaması hakkında sunum yapıp şekil 1-a olarak slaytta fotoğrafını göster.
Fatr suresi / 45. Ayet
Eğer Allah, yaptıkları yüzünden insanları hemen yakalayıp cezalandırsaydı, yeryüzünde hiçbir canlı kalmazdı. Fakat Allah onları belirlenmiş bir süreye kadar erteliyor, vakitleri gelince, gerekeni yapar, zira Allah kullarını çok iyi görendir, hak ettiklerine göre onları cezalandıracaktır.
(bkz: allah varsa beni çarpsın)
Yamulmadan önce son kahkahadır.