öcalan serbest bırakılsın isteği karşısında haklı olarak dillerimzden dökülen söylemdir.
ne için dediğini elinde ki bayrağa bakarak anlaya biliriz
elinde türk bayrağı falan varsa provokatif eylem yapmak ve halkı galyana getirmek suçundan 3 - 5 yıl içeride yatar.
yok apo ve biji bayrağı varsa o zaman dokunulmaz.
benim kürt çok harbi adam gibi adam arkadaşlarım var..hepsi birer pırlanta..aynı zamanda insanı sırtından vuran modelleri de var..türkler de sanki yok mu dediğinizi duyar gibiyim..evet beş parmağın beşi de bir değil felsefesine göre doğru..bir insanda kompleks olmayacak nevruz şenliklerinde niçin tek türk bayrağı yoktu..çünkü adamlar samimi değil..fazla söze de gerek yok büyüklerimiz en iyisini bilir bizlerin kalemşörlüklerimize ihtiyaçları yok..
Artık Barış gelecek. Senin benim kardeşimi vuranlar, öldürenler için yaşasın özgürlük. iki üç yavşak, sözde milletvekili " onlarda haklıydı bir yerde yadırgamayın " diyecekler. En önemlisi türk askerinin ölmesi emrini verip, kalleşçe vurup kaçan orospu çocukları için özgürlük. O da çıksın yetti 30 bin. ölen öldü. 20 yaşında toprağa gömülen çocukların hayalleri, gelecekten beklentileri kimin umurundaydı sanki. onların aziz hatırası için barış yapıyoruz zaten. Apo Sen onu bunu öldürdün tamam gel barışalım diyoruz. Önceki ölenler yıllık kotalardı. Şimdi askerler şanslı olsun bari diye barış yapıyoruz. Bu mücadele uğruna ölenler ne oldu peki ? Terör silahla bitecek. Siyasette biter mi sizce ? Yeni bir çözüm süreci başlıyor. Daha kardeş payı bölüşmeler olmadan, herkes hakkımı aldım diyerek köşeye çekilmeden ne barışı bu ? Recep Tayyip Erdoğan, istanbul belediye başkanı olduğu zaman, her etnik kökeni kendi toprağına ayıran federasyon planlarından haberiniz yok mu ? Siz ne vaad edilerek barış güvercinleri havada uçuyor sanıyordunuz ? Şunu unutmayalım. silahlarını gömenler, gömdükleri yeri unutmazlar. illegal bütün faaliyetlere karışmış, suç için anasının amından 6'şar 7'şer çıkmış bu orospu çocukları için her zaman direniş gösterecek türk evlatları var olacaktır. Tek bir şehit için bütün pkk'yı imha edecek benim gibi herhangi bir genç, bu ülkede elbette o konumlara bir gün gelecektir.