bugün

insan suretine burunememis bu zavalli aciz terorist faninin serbest birakilmasi onerisidir, soyle vatandasa bi' kac gun oncesinden ilan edilip sonrasinda taksim meydani'nda saliverilmesini ongoren dusuncenin urunudur.
(bkz: lebron james)*
daha önceden apo'nun çıkacağını bilen binlerce insanın arasında serbest bırakılsın, halk gereken reaksiyonu* versin, versin de "adalet yerini bulsun" diyerekten desteklediğim, sonuna kadar yanında olduğum istektir.
(bkz: şeytan taşlamak)*
kaza bela gerçekleşmesi halin de türkiye de iç savaş çıkaracak. suçu olan olmayan bütün kürtlerin katline sebep olacak olaydır.
şehit yakınları derneğinin lütfi kırdar büyük salonunda kongresi yapılırken tam sahnenin ortasında gerçekleşmesi halinde hiçte yanlış olmayacak hareket...
avrupa birliğinin "yeniden yargılama" adı altında aslında istedikleri şeydir. bilen çok söyleyen az...
"beni de içeri atın o zaman" dediğim önerme, "yok daha neler" kalıbı da kullanılabilir.
bir grup bdp linin sivil itaatsizlik bilmem ne gibi şeylerle oturma eylemi yapacakları başka isteklerinin da yanında söyledikleri laf. defolun gidin lan bu ülkeden. cehenneme kadar yolunuz var. seneler boyu oturma eylemi yapın. kimsenin zkinde değilsiniz.

http://haber.mynet.com/de...alan-da-birakilsin/562090
(bkz: kırk yıllık yazarım böyle sıçış görmedim)
(bkz: komutan logarın ben aq)
he ya oldu...

dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır...
hayvan hakları beyannamesini okudum bu duruma yasal bir dayanak bulamadım. etrafa zarar veren hayvanlar mutlaka tasma vb. ile gezdirilmelidir asla serbest bırakılmamalıdır diyor orda.
lan oğlum bunlar seçim yaklaşıyor ya, kitlelerine biz şunlar şunları yaptık demek için bu hareketleri yapyorlar denilecek ütopik istek. onlar da biliyor olmayacağını, öcalanın orda burda olmayacağını ama işte, şimdiye kadar niye yapmadınız eylem?
serbest bırakmakla kaymayıp. bir de ülkenin başına geçirelim tam olsun amk.
--spoiler--

CNN Türk'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular'ın konuğu, istanbul Bağımsız Milletvekili Levent Tüzel'di.

Öcalan'ın Mandela'ya benzetilmesinin yanlış olacağını söyleyen Tüzel, terör örgütü liderinin uzun süredir asimilasyona, Kürt halkının inkarına, acıya yönelik bir mücadelenin içinde olduğunu belirtti.

Tüzel, Öcalan dahil bu siyasi mücadele için cezaevinde bulunan herkesin özgür kalması gerektiğini söyledi.

--spoiler--

Kafa yapısına bak. Bunlarda memlekette senin benim vekilim diye geziyor.
bülent arınç bunun için bir ağlama kampanyası başlatsın. ağlamadan olmaz. bu koyunlar uyanırsa iş boka sarar.
o yüzden ağlansın, din iman araya sıkıştırılsın zaten öcalan 5 vakit namaz kılan bir adam. fetoşuda çok seviyor. hemen akabinde şakirtlerden oluşan üni öğrencileri barış için pkk bayrağı açsın ve aman sakın türk bayrağı açılmasın ! yoksa barış olmaz. barış sadece pkk bayrağı ile olmalı.
atatürk heykeline kara çelenk koyulsun ve bu enformatik eylemler neticesinde apo serbest kalsın.

zaten öyle olmuyor mu efenim, buyurun pkk bayrakları, öcalan bayrakları açanlar demokratik insanlar ve onların kılına dokunulmuyor ama atatürk bayrağı türk bayrağı açanlar ne milli bayramlarını kutlayamadıkları gibi haklarını da arayamıyor hapislere tıkılıyor ergenekoncu diye damgalanıyor...

durmak yok yola devammm !
Böyle bir şey olursa Türkiye ciddi anlamda karışacak, kan akacaktır diye düşünüyorum. Yeni yeni örgütlemeler başlar.

Allah korusun. Düşünmesi bile huzursuz ediyor beni.

Ama gel gelelim ben böyle bir hatanın yapılmayacağını düşünüyorum. Genel olarak suç işlemiş hiçbir pkk lı terrörist serbest olmamalı diye düşünüyorum. Suç işleyen cezasını çeker.
merak etmeyin bırakılacılacak.

bu sürecin sonu nereye gidecek zannediyorsunuz? yavaş yavaş Alıştırmaya başladılar milleti.
allah kahretsin 30 bin şehit yetmedi mi diye haykırarak sormak istediğim anlaşılmaz istektir.
allahın izni ile rte bu konu ile ilgili bir şiir patlatırsa var ya offf. bu iş için yüzde 50 cepte. bdp safını da ekle buna yüzde 60.
yetmez ama evetçiler falan var malumunuz ne etti yüzde 65. tamam işte. sayın öcalan için referanduma gidilsin abartmıyorum yüzde 65 evet çıkar. ve öcalan serbest kalır.
kalır bak ! hayaldi gerçek oldu demeyin sonra !

devammmm.
keşke serbest bırakılsa da, ağzından burnundan iç organları çıkacak kadar dayak yese canım vatandaşımdan... keşke.
bunların konuşulmasını bırak düşünülmesi bile imkansızken hükümetimiz politikasında konuşulmaya başlandı ciddi ciddi birileri için hayaldi gerçek oldu!
(bkz: pkknın yasa dışı bir örgüt olmadığı)
bu gidişle o da olacak zaten hatta malum partiden milletvekili adayı bile olabilir diye düşünmeden edemiyor insan.
bırakılacaktır zaten. bu şerefsiz baska türlü silah bırakın der mi, demez kesinlikle özgürlük vaad edilmiştir. öyle bir duruma geldik ki türk üm desen faşist oluyorsun, adam kürdüm diyor ooo özgürlük savaşçısı bravo diyorlar. filistin:türkiye israil:amk. kürtleri olacak..