bugün

o zarın var oluş nedenini bilmeyen gerizekalının söylediği cümledir.
"sana da ağız koyduğuna göre....." diye reflekte edilebilecek osuruk.

(bkz: ve tanrı öküzü yarattı)
bu mantıkla düşünüp, "erkeklere nasıl güvenebilmiş acaba?" diye sormak mümkündür. * *
(bkz: allah kendine güvenseydi peygamber yollamazdı)
konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için: (bkz: kizlik zari)
otomatik peygamber adem ve kaburga sofrası havvanın cennetten kovulmasına inat ensest bi dünya medeniyeti kurduğuna delil olan sikiş kapısı bekçisi namus yolu beklenti cemiyeti bayrak direği.
(bkz: allah erkeklere güvenseydi beyin koyardı)
elin oğlu uzaya geziler düzenliyor bizim tartıştığımız şeylere bak ya...
kızlık zarının amacı; spesifik bir görevi yokmuş gibi görünmesine rağmen özellikle embryonik dönemde mikroorganizma ve yabancı cisimlerin vajina içine girişini önlemesidir.
erkektede böle bir zar olsaydı ne derdi bu arkadaş anlamıyorum.
(bkz: bsg)
hangi zar yahu ! 50 tane kadınla yattım bi zarla karşılaşmadım. bi yaşıma daha girdim. *
insan anatomisinden habersiz bünyenin zırvalamasıdır. hymen bebeklerde tamamen hijyene yöneliktir. bebeklik dönemi bittikten sonra hiç bir işlevi olmayan et parçasıdır. zarın zorlamayla yırtılabileceğinden, ya da esnek olmayışından küçük yaşlarda yırtılma ihtimali olmasından habersiz beyinlerin kadınları aşağılamak için kullandıkları saçmalıktır.
sen yaratıyorsun sonra da lan yaptık bir hata nasıl güveneyim ben buna diyorsun öyle mi? yav güzel kardeşim hiç mi kafan çalışmıyor senin yarattığın varlığa güvenmeme falan, tabi tabi. kurtulacak başka bir önerme söyleseydiniz be yiğidim, olmamış bu önerme.

şuncacık et parçası -sen görmüyorsun ama tahmin et- olum lan, güvenilmemesi için bit kadar bir şeylemi güvenilecek. g*tünüzden sıkmak ne kadar hoşunuza gidiyor değil mi? sıkın anasını satayım, meydan boş.

erkeğe güvendiği için kızlara zar yaptı de mi o zaman. kızlar durduk yere kızlık zarını bozmuyo bre deyüs. sence erkeği denemek için yapmış olmasın. buraya da yazdırdınız ya beni bir şey demiyorum size.
hep yek attıgını sonradan farkeden yazarın, zar takıntısı ifşaa eden kelime toplulugu.
"allah uçmamızı isteseydi kanat takardı"zihniyetinin bekaretle kafayı bozmuş ve kadınları potansiyel horrospu gören cümle versiyonu. bu tür cümlelerle cinsiyetler arası tartışma yapılması yanlıştır . hepimiz kardeşiz falan filan...
(bkz: allah önceden düşünseydi ademi sünnetli yaratırdı)
zeka geriliği baş göstermiş zavallı insanların kullandıkları tabir. akılları sıra mantık ürettiklerini sanarlar.
-antrenör güvenseydi, futbolcularını sahaya sürmezdi.
-sürücü güvenseydi, arabasında abs olmazdı.
-george lucas güvenseydi, darth vader rahat nefes alırdı.
-ivan drago güvenseydi, karısını ringe çıkartırdı.
erkegin iradesine ne kadar hakim olabildigini sinamak icindir. saptirmamak gerekir.
allah'ı saçma sapan iddialarına alet etmek, o'na iftira atmaktır. allah'a inanmayan, onun kudretini takdir edemeyen ve cezalandırmasının nasıl olacağını bilmeyen, tevbe etmediği takdirde cehennemin ne berbat bir yer olduğunu yaşayarak görecek insan eylemidir. kuran allah'a iftira edenlerin kutulamayacaklarını söyler.
lan sanki bu zar kadinlari erkeklerden koruma maksatli mi yapilmis? diye bizi sorular sormaya yonelten onerme. o zarin * * orada bulunma sebebi, kadinin sagligini koruyabilmesinden oturudur.
guzel espridir.
(bkz: pencü se severler zarı abaza ise)
kafasını yarıp içine tükürülmesi gereken insan söylemidir.

cahilliğini, gözü dönmüşlüğünü cümelelere yansıtan bu kişilere " zar ın allah'ın güveni ile ilgisi olmadığı , bu bayanların organlarının vücuttaki duruşu itibariyle mikroplara ve virüslere karşı koruma amaçlı yaratıldığı" nı anlatmak , ileriye gitmeyi engelleyip geriye koşmayı isteyen bu zihniyetli kişileri taş devrine yollamak isteriz.
ne alaka simdi derditten entry. zar yani latince adi ile 'Hymen' kucuk yasta kiz cocuklarinin bakteri, mikrop, mantar sorununda yetersiz kalacagi icin yaradanin kadin bedenine verdigi bir perdedir. aksi takdirde, vajinalar hasta, bebekler dogmazdi.
kanımca, bu bir güven konusu olsa idi; erkeklerin folyo içerisinde doğmaları gerekirdi.