bugün

acayip sorunlu bi insandır.
nadir görülür.
(bkz: allah a inanmıyorum ama bir burç var)
"salaklığın bu kadarı" dedirten insandır. allah'a inanmayan, cehennemlik ve lanetli bir insan olarak ben bile, allah'a inanmanın burçlara inanmaktan daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

ulan 6 milyarlık insan neslini sen nasıl yalnızca 12 kategoriye ayırıp, bir tespit yapabilirsin ki, denyo? insanın kişiliği doğduğu güne göre değil, genlerine, yetiştirilme tarzına ve çevresine göre şekillenen bir şeydir. herkeste az ya da çok bulunan hayalperestlik, cimrilik, bencillik, agresiflik, duygusallık özelliklerine bakıp da "aa aynı ben" diyecek kadar salak olan bir bünye, en az topraktan yaratıldığına inanan bir bünye kadar gerizekalıdır. ulan herkeste bulunan kişilik özellikleri bu. az bulunur, çok bulunur ama bulunur. din de, astroloji de bu salakları uyutuyor, hala farkında değiller. ey allah'ım! eğer varsan beni geç, benim ihtiyacım yok da, şu yarım akıllılara azıcık zeka, bilinç yüklemesi yapıver n'olursun. harcadığın eforu benim haneme günah olarak yazabilirsin, valla bak.
geri zekalının önde gidenidir.
ergen ateist kızlar arasında çokça bulunur, akılcı bir yönlendirmeyle bekar evine kolayca gelirler.
gülünesi insanlardır.
ben inanıyorum ne var.
(bkz: ufff gt bşmdan be salak)*
gezegeniniz mars'ın etkisiyle bir ara inanır gibi olacaksınız, sonra yine inanmayacaksınız. dostlarınız ile fikir alışverişi içerisinde bulunmaya dikkat edin, yine inanır gibi olacak tövbe istiğfar içerisinde bulunacak fakat sonra yine yoldan çıkacaksınız. bu halleriniz ahirette bir tarafınıza girecek sevgili koçlar.
burçlar bir namaz, oruç, bir peygamber ne bilim dinin içindeki bir şey olmadığından inanılması normaldir, ya da ben çelişkiyi anlamadım.
kuranda burçların inanca etkisinden bahsediliyor da bizim mi haberimiz yok? gayet de normal bir durumdur.
üzerinde konuşulmaya gerek olmayan insandır. Sen kendini yaratan bi yaraticiya inanmıyorsan, seni bi gezegenin etkilemesine de inanmıcaksin. Kısacası mantıksızliktir.
bir atayiz işidir.
üşengeç insandır. burçların namazı yok orucu yok 3 5 yıldızla iyi geçin yeter.
Öbür tarafta yengecin balığın faydasının olmayacağı, cehendem'de Kova'yla su çekemeyecek insandır.
Evet Jüpiter o halkanın ardından senin hayatına yön veriyor. Ne zaman seks yapacağına karar veriyor.
chp seçmeni olması büyük olasılıktir.

geriye kalan küçük olasılıkta boş oy atan eski chp li olma olasılığıdir.