bugün

aşırı alkol tüketiminden ötürü kontrolü kaybedip saçmalamaya başlamak.
(bkz: başkalaşmak)
akıl hastasıyım ama ne de olsa çekici bir gizemim var. Ben akıl hastası olsam öyle olurdu. Hiç konuşmazdım konuşunca da süper laflar ederdim. Yoksa süperimdir. Çok akıllı ve içli olduğum için delirdim hep ben zaten. Yoksa ohooo ne cezmi ersözler var bende benden içeri. Yalasalar hep ben çıkaracam onları dışarı. Yalnızlığımla baş başayım ben. Cezmi ersözler var bi de. Bi de şizofrenim. Ordan da iki karakter daha gelse ohooo. Yalnızlığın soğuk uçurumlarına yuvarlanırken bir tavla atalım mı bebek. Bak bunlar hep işte akıl hastası lafları. Yazayım bunu da. Çok cızırtı yapmaya başladı lan. Arada görüntü gidiyor garipten sesler falan geliyor. Sonra ekrana üşüşen karıncaları izliyorum. Ne zevkli lan onları izlemek. Valla bak bigün beraber izleyelim. Uzun zamandır teklif edemedim bunu sana. ne diyordu zerdüşt kardeş yalnızlıgına kaç dostum. kaç kaç nereye kadar be zerdüşt, günlerce odanın bir köşesinde el sürülmeden duran oyuncagını misafirin çocugu isteyince, çıglıklar koparan ve 'ben ep onlan hoynuyom' diyen çocuklugum. Anlayın olm artık, varlık diye bir şey yok, herşey yoklugun üzerindeki geçici bir ilizyon. Tekil semantik içinde hepimiz dalgalanan bir renksizlik içinde kendimizi tecrübe eden bir simgeyiz.
kusmanıza sebep olur. * *
cumartesi geceleri yapılması gerekli eylemdir.
düşüp çeşitli yerlerinizi yaralamanıza da sebep olabilir.
her insanda benzer etkiler yapar fakat bu etkilerin açığa çıkma şekli farklıdır. mesela ölçüyü kaçırmadan içersen cinsel isteği tetikler. şimdi asıl nokta şu, sen bu yükselen libidonu hangisi gibi ifade ediyorsun:

vedat milor:
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88753/saraptan-angelina-jolie-kokusu-almak-vedat-milor

ufuk bayraktar:
http://www.youtube.com/watch?v=RZUkmxoQgAc
sapıtmanın sınırlarının zorlanabileceği bir eylemdir.
(bkz: gece 4 te mesaj atar sonra arkadaş ayağına yatar) başlığında bahsettiğim ve aklıma geldikçe sinirlendiğim kişinin ikinci şişedeyiz diye mesaj atıp sonrasında, yani biraz önce(3 4 saat civarı öncesi) arayıp şarkı dinletmesi ve şarkı dinletirken kendisininde şarkıya eşlik etmesi sonucunda alkolü fazla kaçırdığını anlamak zor olmadı. *
(bkz: arap sen fazla içme) diyesim geldi o şahısa.
insanın içindeki insanları cıkarır. içerde kalmış ne varsa. bi anda delikanlı olur cıkarsınız yada bi anda mızmız olur cıkarsınız. içindeki cocuk veya ne varsa cıkar işte. sıçmak gibi bişey ...
Eger sizinle birlikte icen kisi de fazla kacirmissa eglenceli saatler yasamaniz muhtemeldir.
Kötüdür. Saçmalarsınız. Birinci kattan atlayıp intihar etmeye çalışacakken sokaktaki dikenleri görüp terliğini isteyen adam tanıdım. Ayağına batarmış.
yatma vaktini getirendir. evet.
Herkesi öpmekle sonuçlanır.

içimdeki fahişe uyanıyor sanırım.
alkolü tek başına fazla kaçırdıysanız eğer, alakalı-alakasız herkes aranır. örnek diyalog;

dııııııt.....dıııııtt
- alo
- ufuk. kardeşim neler yapıyosun ya, nerdesin? seni arayacaktım, kaç gündür aklımdaydın.
-gece ikide mi geldim aklına amk. uyuyorum ben, görüşürüz sonra.

görüşmeden sonra ''aman neden aradım ki sanki'' diye iç geçirilir. sonrasında sevgili akla gelir, ama o aranamaz. çünkü karşılıklı bir ilişki yoktur. ''sevgilinin amk'' denir ve alkol, asıl o zaman fazla kaçırılır. ertesi sabah da baş ağrısı yapar. o baş ağrısının da amk.
(bkz: kussam olmuyor kusmasam olmaz) gecenin beşinde bi elde telefon diğerinde su şişesi klozetin başında uyuklarsınız böyle.
bugün şarapcida çalışan bir arkadaşımdan öğrendim ki müşterileri alkole dayanamayinca bas ağrısını vs. geçirmek için onlara ekmek içi veriyorlarmis. pek kimsenin bilmediği bir yöntem aslında.
bunun dışında şekerle alkolü bir arada tuketmemeye dikkat etmeli ve dehidrasyonu toparlamak için bol su tüketilmeli.