bugün

geçerliliği yoktur.
Liseliler tarafindan atilan mesajlardir. Ya koca koca insanlar icin biten bitmistir uzatmanin ne manasi var ki? Cocukluktan baska bir sey degil. Eski sevgili de rahatsiz olur bu gereksiz tacizden, eski sevgilinin yeni sevgilisi de. Pek hos gelmeyecek ama eski sevgilileriniz siz icip onlar icin aglarken yeni sevgilileriyle catir catir sevisiyor oluyorlar ya da olacaklar.
bir anlık cesaretle atılan mesajlardır . bir de sarhoş olmadan atmayı denenmesi zor olan durumdur . sarhoşken atılan her mesaj ayıkken düşünülmüştür .
ustte bir arkadasin da dedigi gibi potansiyallere atilmasi her zaman daha dogru ve olabilitesi yuksek bir sona dogru gider.
Hatam seni sevmekmiydi. Bilseyseydim sevmezdim.
azını burnunu gırdığım g.tlembik erdinmişşşi muratına.
bu başlığı görünce elime telefonu alıp gönderilmiş mesajlara baktım. artık ne sıklıkla yapıyorsam.güldüm kendime.en sonuncusu şöyle: oyuncak maymunum bile seni çok özlemiş.ben de bu kadar özlemişim sen nasılsın.ok kib bye
--orospu çocukluğu içerir--
hani kız kardeşin Merve'lere gidecekti ya... şuan yanımda.
--orospu çocukluğu içerir--

tak telefon kapatılır.
1 senemı sıktın allah belanı versın *
Bir anlık cesaret ile atılan mesajlardır.

+ nasılsın?
- iyiyim de hayırdır?
+ hiç aklıma geldin de.
- içtin mi sen?
+ evet birazcık.
- belli.
+ ama özledim.

Diye devam eder. Sarhoşluğa vurup muhabbet uzatmakta sık yapılanlardandır.
atılmaması gereken mesajlardır.bir de aldatıp terkedip utanmadan geri arayanınız mesaj atanınız var.içip içip arıyonuz, aramayın.
mükemmel bir şarkı(konuyla ilgili):

why d you only call me when you re high
http://www.youtube.com/watch?v=6366dxFf-Osnull

(bkz: arctic monkeys)
"yaa saanki etttraf kayiyoo gibbii dimmmi güzelimmmmmmm"
ouokl. *
dön bana.
Olmayan mesajdir. Nedense hic eskilere degil de potansiyellere atarim. Bak o kafayla bile farkindayim eskilerden bi bok olmayacaginin.
siktin beni be orospu.
unuttum seni ayağına, unutmamıştır aslında. cesaretini bir türlü toplayamayıp, alkolün verdiği cesaret dopingi ile telefonda senelerdir söyleyemediği bir şeyi dile getirebilir.

(bkz: ilkler)
alkolün etkisiyle atılan, pişmanlık ifadeleri içeren özür esemesleridir. ayıldığında ise tekrar tekrar okunup hastir çekilen ve yine pişmanlık duyulan mesajlardır.
(bkz: salih abi nerdesin)
(bkz: yanlışlıkla başkasına mesaj atmak)
" sen dağda batan bir güneş,
ben yollarda çilekeş. "
"sni ck oxledim." başım dönüyor, tuşları göremiyorum reis.
- ulan nasıl kıydın benim gibi adamaaa bee oruspuu !
+ üff kes be slk .s
- oruspuu.
ayık kafayla okunduğunda insanın kendisinden utanmasına sebep olur bu yüzden alkollüyken telefonu kapatmak en iyi eylemdir.
+götün çok güzeldi beee.

- ne dyn sn slk.

evet.