bugün

edebiyat bölümü öğrencisi olabilir. yoksa %96lık alkol çözeltisini preparat üzerindeki yağı temizlemek için kullanmak çok da zor olmasa gerek.
içki içmeyi marifet sanan hatta övünülecek birşeymiş gibi gören embesillerin çamur atmaya çalıştığı güzel kardeşimdir.
universiteyi kazandim digerlerinden farkli olup ortamlara akmaliyim, kari kiz sikmeliyim, yuzden icmeden bi bok yapamam evet evet icmem lazim diyen zibididen yegdir.

ayrica babasinin bogazindan kisip harclik olarak gonderdigi parayi efese carlsbege veren godostan da yegdir.
Hasta olduğum zamanlarda benim bu kişi.
müslümandır. *
reflüsü vardır o yüzden yoksa neden kullanmasın? ki ''üç günlük dünya bu içmiycez de ne zaman içicez?'' sözünün anlam kazandığı yıllardır üniversite
özenti de olmayabilir.
ice tea içmeyi yeğliyordur. görüntüden kazanır.
Mesela ben. Tadını sevmiyorum çünkü. Birçok tür alkolu tattım ve sonuç olarak tatlarını beğenmedim. Tabii tat zevkleri kişiden kişiye değişir. O yüzden niye içiyorsun veya nasıl içiyorsun ya şunu diye soruları yöneltmem kimseye.
nadir de olsa vardir. tövbeli de olabilir.
cemaat evlerinde bolca rastlanan öğrenci tipidir.
dinine bağlı, Allah'ı olan veya ondan hakkıyla korkan öğrencidir.
kişisel tercihtir. çok farklı sebepleri olabilir. içinde büyüdüğü ailenin etkisi, mahalle baskısı, dini sebepler, damak tadı gibi. ama bu nedenlerin hepsi alkol kullanmak için de sebeptir. bundandır ki her alkol kullanana alkolik, bağımlı muamelesi yapılamayacağı gibi kullanmayana da şakirt, abi, abla, bundan adam/kadın olmaz, asosyal gibi tanımlamalar yapmak yersizdir.
normal bir insandır. üniversiteye gitti diye herşeyin bokunu çıkartmasına gerek yoktur.
müslümandır. Allah korkusu vardır . bir cemaat üyesi olması zorunluluğu yoktur bu işin. haram olduğu için içmiyordur, tiksiniyordur.Böyle hakaretlere aldırış etmiyordur .
Normal öğrencidir . Değil üniversite hiçbir zaman bir damla alkol geçmemiştir boğazımdan. Ne bekliyorsunuz ki amk, bana görede kova vurmadan ciğeri solmayan üniversite öğrenci olmaz hadi bakam.
alkol onu kullanmaya başlamış olabilir.
üniversite hayatı süresince ağzına alkol koymamış zattır. ben değilimdir. imrenilecek bir karakter olduğunu da sanmam.
hasta olabilir, yurtta kalan mazbut bir tip olabilir. saygı duyarım içmemiş olması tamaaamen kendi kararıdır.
bence bazı şeyleri kaçıyordur. ama hiç önemi yoktur.
Kalem kullanmayan yazar gibidir. Sahtedir.
kişisel tercihini alkol ve sigaradan kullanmayan genctir belki zamanında yeterince kullandığı icin ebesi sikilmiş sonrasında spora başlayıp hayatını düzene sokmaya çalışıyordur.Atatürkcüde olabilir cemaatcide zartcıda zurtcuda
namaz kılmayan imam gibidir.
oluyor muydu öyle? *
alkol kullanan üniversite öğrencisi kadar normaldir.
alkolikler tarafından alaya alınan öğrencidir. param cebimde kalıyor, ağzım alkol kokmuyor, hatırlamayacağım hareketler yapmıyorum. köpüklü ayran içiyorum, mutluyum.
belki karaciğer rahatsızlığı vardır. belki sevmiyordur. belki haram diye içmiyordur. belki bira içip facebook a koyup arkadaşlarından like beklemek ilgisini çekmiyordur. belki merak etmiyordur. belki bunların hepsine belkidir.

(bkz: sanane amınagodumun oğlu)
cemaatçi, dinci, islamcı olmaya gerek yoktur tadını boka benzetmektedir ve bok yemeyi bırakmıştır saygı duymak lazım.