Günah işliyor evet.
Gönlünü zincirleyip duyularının kölesi olan insandır. Tadın esiri olup tokluğun ehemmiyetinden ırak kalandır.
ya dertlidir ya da keyif pezevengidir.
üstteki abinin de dediği gibi arkadaşlar şarap içmediğiniz sürece en ufak bi sorun yok islamiyet açısından. benim önerim jager için. bence aroması olsun içimi olsun efsane !
alkolün amk yaşasın Hint keneviri...
Memleketin ekonomisine bir başına büyük bir destek yapmış insandır.
O ne vergi öyle beh kitapsızlar.
Aslan sütümü içtim uyuyabilirim.
Boş şişeleri boş bardakları asla sevmeyen insanlardır.
Şirince ve süryani şarabından anlıyorsa baştacı göznurudur.
muhtemelen kendi halinde ve hayatın sillesini yemiş, hayalleri olan bir insandır.
Sahsim alir.

Hafta ici gunde 4-5 tatil gunleri gun icine dagitarak 9-10 bira. Konu muhim ise raki acilir.
Sevdiğim birinin yaptığıdır.
Derdi mi var ortamdan mı içiyor bilemem ama kendisi için endişeliyim. Bilmiyor.

(Çok aşırı içtiği için endişeliyim)
kanı en temiz olan insandır çünkü alkol mikropları öldürür.
Alkolün arkasına sığınacak kadar karaktersiz değilse çoğu insandan daha zararsız insandır.
Belki dertli olduğundan belkide eğlenmek istediğinden alkol alıyordur. Ağzıyla içiyorsa her türlü kabulümdür.
eskiden de cok icmezdim ama sonra psikolojik midir nedir 1 2 yilda tamamen kestim. Kararinda aliyorsa yarasin ama alip cozutuyorsa "sikinti" buyuk, sıkıntı değil bakın.
Alkol alip siddet uygulayana sahit oldum, arkadasini bir guzel satana sahit oldum, komaya girenler ve hatta daha kotusu 50 liralik icki icin hayatindan olanlari gordum. Allah korusun. Cok yakinim dahi olsa korkarim o insandan. 5 bira ya da 1 sise sarap degil anlatmak istedigim...
Çok ayıb ediyordur.
Kesin evden çıkmıştır.
alkol alacak parası olan insandır.
Bazen bir ömür bu kokuya katlananlar var malesef.
iyi ve samimi insandır.