bugün

2007 yılında, paris konserinde çaldıkları şarkılardan oluşturulmuş daft punk albümü. şarkılar genelde en iyi house dj lerinin yapabileceklerinden çok ama çok daha üstü seviyede birbirine girmiştir. her sample değişimi, seyirciler tarafından coşku ile karşılanır. en güzel daft punk şarkılarının en güzel canlı versiyonlarını içinde barındırır.

1. "robot rock" / "oh yeah"
2. "touch it" / "technologic"
3. "television rules the nation" / "crescendolls"
4. "too long" / "steam machine"
5. "around the world" / "harder, better, faster, stronger"
6. "burnin'" / "too long"
7. "face to face" / "short circuit"
8. "one more time" / "aerodynamic"
9. "aerodynamic beats" / "forget about the world"
10. "the prime time of your life" / "the brainwasher" / "rollin' & scratchin'" / "alive"
11. "da funk" / "daftendirekt"
12. "superheroes" / "human after all" / "rock'n roll"*
human after all albümündeki üstünde pek uğraşılmamış ve daft punk kalitesine yakışmayan bazı şarkılar bu albümde bambaşka hallere sokulmuştur. robot rock ve technologic şarkıları çok daha kalitelidir bu albümde. insana türkiye'de ki konsere gitmemesi yüzünden başını duvarlara vurdurur bu albüm.
"one more time" / "aerodynamic" parçasında one more time dan aerodynamic'e geçis sırasında seyircilerden gelen mutluluk çığlıkları bu albümü özetler aslında türkiye'deki konserlerini kaçırmak ise benim için tam bir hayal kırıklığıdır, ağlama sebebidir.
Piramitli sahne gösterisini kaçırdığım aklıma geldikçe, bir daha aynı hatayı yapmamam gerektiğini hatırlıyorum. Gerçi rammstein'a da gitmedim, vakitsizlik mi desem fakirlik mi bilemedim.. insanı tribe sokan bir konser, ve bu konseri youtube videolarından izlemek zorunda kalmak. robotların insanlaştığı, insanların robotlaştığı bir dünya sunar bize.