bugün

hem türkçe hem ingilizce hem de arapça(sanırım) olan şarkıyı, ali toprak ve henüz ismini bilemediğimiz bir çocuk şarkıcı seslendirmekte, ibret almamak elde değil.
http://alkislarlayasiyoru...ik/57678/ali-toprak-bacim
din ve müzik beyinsizlerin uzak durması gereken konulardır. ama belli ki bu şoparlığa emeği geçen kimse takmamış bunu.

ek tanım: berbat kelimesinin çok yetersiz kaldığı rezillik...

--spoiler--
kadın hakları diye plajlara saldılar,

gel sarıl örtüye değerini bul bacım
--spoiler--

müzik desen müzik değil, din desen zırvaladıklarının islamla ilgisi yok...

--spoiler--
gayem seni kurtarmak beni yanlış anlama
--spoiler--

not: bu soytarılıklar genelde kimin başının altından çıkarsa bu akkaş da onlardan tabii ki. daha ilk cümlede belli oldu.
düğünlerde herkesi pistlere dökecek oynaklıkta, dini açıdan değerlendirildiğinde ise tam bir rezalet olan ilahi adı altında, ama ilahi olmayan, düğün şarkısı.
kendisi ile birlikte zavallı küçük bir kızı da bu kötülüğe alet etmiştir.

ingilizce, arapça ve almanca olarak "gel örtün kardeşim" içerikli mesajı sayesinde binlerce insanın örtündüğünü tahmin ediyorum.

en başta bir bayanın örtünüp örtünmesinden kime ne? herkes her şeyi tam yapıyor da geriye bir tek böyle itici bir düğün şarkısı yapmak mı kalıyor?

dini böylelerinden öğrenseydim, araştırmasaydım sanırım önde gelen din düşmanlarından olurdum.
araştırmayan ve dini bu piyasa adamlarından öğrenen din düşmanlarına hak vermemek bazen elde değil!