bugün

Zafen gidemeyeceksin 1,
Avrupaya gidemeyen takıma kim gelir oynar 2,
Ffp e uymadın diye hem transfer yapamayıp hem artı ceza alırsan ne yapacaksın 3?
Ben uefa olsam transfer yasağını bu gece açıklar sonra da derim ki seneye 15. De olsanız sizi Avrupa’ya gönderecez.
Efsane taşak olur.
Doğru bir karar aldığını düşünüyorum, ulan zaten kazanamıyoruz.

Her galibiyete 250 bin euro alıyoruz eyvallah ama bilmiyorum, tek sıkıntımız Avrupaya gitmek gibi bir niyeti olmayan takıma fulbolcu nerden bulacağız.
Anlamadığım uyduruyor insanlar, uyamayacağız diyor adam ne desin yani? Gerçekçi bir şekilde konuşmuş. 60 milyon euro kar elde etmesi gereken bir takım var. Ligde 17. bir takım var, nasıl kar etsin 60 milyon euro. Uymayacağız ayrı bir şey uyamayacağız ayrı bir şey.
avrupadan men cezası alırsa, gitmeye hak kazandığı sezon geçerli olacak inşallah bunu biliyordur.
ben zaten gitmiyorum ceza alsam da etkilemez diye düşünüyorsa vay haline.
https://www.youtube.com/watch?v=DkDIx7jdob4
Zaten ilk 5'e giremeyip Avrupa'ya gidemeyecek birinin şov amaçlı açıklaması.
Sanki bana şampiyonlar ligine direkt gitme şansını elinin tersiyle itiyor...
Küme düşmemeye oynayan adam, sanki Avrupa'ya gitme şansı varmış da vazgeçmiş gibi goygoy yapıyor.
Tam Ali Koç vizyonu.

(bkz: kandırmayın Fenerbahçelileri)
Futbol fair Play kurallarına uyum sağlamak için fenerbahçe nin 60 milyon euro gelir sağlamak zorunda olduğunu söyleyen kulüp başkanı sözü.

Seneye avrupa kupalarından men cezasını beklediklerini söylemiş.

Zaten avrupaya istese de gidemez ligte kalsa bile başarı ama bu işin sonu ya kayyum, ya Araplar ya da ali koçun kulübü satın almasına kadar gider.