bugün

az önce tff genel seçim kurulunda öyle bir laf etti ki salondaki malum birkaç kişiye inme indirmiştir. arkadan ciyaklama sesleri gelince son lafımı geri alıyorum diye r yaptı ama laf ağızdan çıktı bir defa ehuehehehe.

servet yardımcının şantaj ile adaylıktan el çektirilmesine binaen ; sayın büyükekşi böyle şerefsizce kazanılan bir seçimi bünyeniz kabul edecek mi diye sordu salondan resmen inleme sesleri duyuldu.
Fenerbahçe’ nin başarısızlığında sorumluluk almayıp dış etkenleri suçlama alışkanlığına devam edecek gibi görünen antipatik şahıs.
Akli melekeleri yavaş yavaş uzaklaşmaktadır.
ali koç başkan galatasaray şampiyon puhahahhaha.
türk futbolu için büyük tehlike.
bu kadar başarısız olduğu halde aziz yıldırım'a karşı seçim kazanması nasıl açıklanır bilmiyorum. başarısızlıkları geçtim, süper kupa maçına çıkmama saçmalığına rağmen ali koç seçilmişse aziz yıldırım'a son altı yılda bir iki yorum dışında kulübe ilişkin hep sessiz kalmasının hesabı sorulmuştur diyebiliriz. çünkü ihtiyaç varken ali koç'un yanında olması gerekirdi. ama beni seçmediniz deyip sessizliğe büründü.

ayrıca aziz başkanın agresif tavrının da bu seçim sonucunda etkisi büyük. bu seçimden yana tek tesellim yayına çıkıp öpüşüp barışmaları olmuştur. ali koç aziz yıldırım'ı da arkasına alacak ama onu da dinleyerek fenerbahçe'yi daha iyi hale getirecek adımlar atacak mı bakalım.
küçük beşikçik'i salıncakta sallandıran birey.
yerine geçtiği aziz yıldırım' ın aksine başarıdan uzak kalmış ve bu konuda özeleştiri yapmayıp algılara başvurarak başarısızlığın devam etmesine sebep olmuş fenerbahçe başkanı.
Kanserin bir üst evresi başlayacak. At fava bekle.

Kaynak: perşembenin gelişi çarşambadan bellidir atasözü.
Dünkü açıklamasıyla özeleştirinin değil algının yer tutacağını ifade ettiği için sevindirmiş başkan. Kendisine yeni Galatasaray şampiyonlukları görmesini diliyoruz.
3. kez Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığına seçildi.Rekor kırılan kongrede 27 bin 489 oy kullanıldı. Ali Koç, geçerli olan 26 bin 947 oyun 16 bin 464'ünü aldı ve yeniden başkanlığa seçildi. Rakibi Aziz Yıldırım ise 10 bin 483 oy aldı.
görsel
seçimi yeniden kazanmıştır.
aziz yıldırım'a karşı önde imiş.
fenerbahçe başkanlığını bırakması gereken kişidir. hem başkanlığı döneminde başarılı bir işi olmamıştır hem de aiz başkan gibi güven veren biri değildir.
galatasaray' a düşmanca açıklamaları ve başarısızlıkta sorumluluğu dış etkenlere atıp durma alışkanlığı ile ciddi bir antipati ile hatırlanacak şahıs.
Ali Koç: "Yaşa Fenerbahçe, en büyük Fenerbahçe, iyi ki Fenerbahçe. Hepinizi selamlıyorum. Pazartesi günü yepyeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Hazırlanın."
Galatasaray hakkındaki kırıcı sözleriyle haklı bir antipati kazanmış şahıs. Hiç hoş olmadı.
kazanırsa aziz yıldırım acun hakkında bir şeyler deneyecek. çekirdeğim hazır benim, sizi bilemem.
annesinin 2. kocasının kim olduğu artık herkesin malumu olmuş komik bir şahıs.
Paramla rezil oldum, deyimi geldi aklıma birden.
yönetim kurulu listesinde yer alan Hulusi Belgü: Ali Başkan kulübe şahsi parasından 120 milyon dolar üzerinde para göndermiş
aziz yıldırım' ın aksine başarısız olmuş başkandır. aziz yıldırım da antipatikti ama en azından fenerbahçe' yi başarıya taşıdığı birkaç sezon vardı. ali koç bunu da yapamadı.
saygı duyularak başladığı görevinde, galatasaray hakkındaki kırıcı açıklamalarıyla ve algı içeren yorumlarıyla hem kendisine duyulan saygının azalmasını sağlamış hem de haklı bir antipati kazanmış, döneminde fenerbahçe' nin şampiyonluk hasretinin devam ettiği başkan.