1. 1710.
    https://twitter.com/benem...tatus/1305515539943563264
    -1 ... paul sahilleri
  2. 1708.
    asla bir aziz yıldırım değildir onun tínağı bile etmez ne yazık ki.
    2 -1 ... yazar cizer34
  3. 1708.
    Sportif başarısı olmasa da aziz yıldırım'dan aldığı ekonomik enkazı biraz da olsa kendi cebinden verdigi bağışları fener ol kampanyası ve sponsorluk anlaşmalarıyla 4 milyar liradan 2 milyar liraya indirmiştir şu anda kulüp başkanları içerisinde ekonomiden en iyi anlayan başkandır şu anda bankalar birliğiyle 5 yıllık yerine 10 yıllık anlaşma imzalamaya çalışmaktadır inşallah başaracaktır mustafa cengiz ve ahmet ağaoğlu gibi lise ve damat kuklalarıyla mukayese edilemez bile.
    ... demokratik despot
  4. 1707.
    Ne zaman bu sene şampiyonuz dese fenerbahçe ya 6. Ya 7. Oluyor.
    6 ... picaroon
  5. 1706.
    Fenerbahçe'nin bu rezil hallere düşmesinden ben değil Nihat Özdemir sorumlu diyen enteresan Fenerbahçe başkanı.
    1 -1 ... iyneci bey
  6. 1705.
    eskicilik mesleğine fırtına gibi bir giriş yapmıştır. tolga ciğerci, tolgay arslan, serdar aziz, gökhan, caner, novak, sosa, sinan gümüş. şimdi bayern münich düşünsün.
    ... masklavi
  7. 1704.
    işi çok zordur, sanki gerçekten iyi bir şey yapmak istiyor ama durmadan işler kötüye gidiyor gibidir.
    1 ... toyotomi hideyoshi
  8. 1703.
    asla ama asla bir aziz yıldırım değildir.
    6 -3 ... yazar cizer34
  9. 1702.
    çok garip bir insandır kendisi. Ben bir insanın kendisiyle bu kadar ters düşen başka bir insan daha tanımadım bu ahir hayatımda.

öncelikle kendisi aziz yıldırımı transferler hakkında suçlarken maddi yükümlülükleri biz hallederiz demişti. Haletti mi? hayır. daha sonra transfer öyle yapılmaz "siz bizim vizyonumuzu anlayamadınız heralde" dedi ve aldığı oyuncular galatasarayın çöp diye doğaya bıraktığı oyuncular. (serdar aziz, rodrigues, tolga ciğerci, sinan gümüş)

ikinci olarak ise kendisinde sanırım bir küçüklüğünde hayalini kurduğu fenerbahçede orta saha sıkıntısı oldukça fazla olacak ki mevcut takımda 10 tane orta saha oyuncusu mevcut. zorlarsak eğer bir takımı sadece orta sağalardan oluşturabiliriz fenerbahçe'de.

sonuç olarak fenerbahçe taraftarına allah sabır versin diyorum. bu futbol vizyonu dar insanların bu kulüpleri daha da kötüye sürüklemesi an meseledir bugün itibariyle.
    3 -2 ... reddevil11
  10. 1701.
    tek kuruş bonservis bedeli ödemeden ligimizdeki tecrübeli ve kaliteli oyuncuları transfer etmiştir. maaş konusuna gelince, medyada konuşulan meblağlar doğruluktan uzaktır. hiçbir kulüp bahsedilen miktarlarda ödeme yapabilecek durumda değildir. kaldı ki vedat muriqi ve muhtemelen gustavo’ nun satışlarından gelecek para yeni transferlerin kaynağını fazlasıyla sağlayacaktır. ali koç olduğu sürece diğer takımlar finansal açıdan dibi görüp batacakken, fenerbahçe’ nin dipten düzlüğe tırmanacağını düşünüyorum.
    2 -2 ... ne sevmek ne sevilmek