bugün

enteresan diyaloglardır. yahu biz birisi ile böyle konuşacaksak sonrasında mutlaka büyük mevzu çıkacak demektir. kafa göz girersin karşındakine allah ne verdiyse. erkek olan zaten tırreğin önde gideni onda şüphe yok ama kızda normal değilmiş arkadaş. birisinden bu kadar nefret ediyorsan ondan uzak durursun. sosyal medyadan engellersin telefonunu engellersin. tehdit ediyorsa her ne kadar bizim ülkede sonuç alamıyorsan bile adli kurumlara başvurursun. baktın hala sıkıntı devam ediyor can tehliken varsa da çeker vurursun nefsi müdaafaya girer.

bu konuşmaların tarihi nedir bilemiyorum ancak anlayabildiğimiz kadarı ile bundan sonrada görüşülmeye devam edilmiş. kız haksız demiyorum zaten hatalarının bedeli ağır olmuş.. yalnız bu çocuğu normal bir insan yolda görse cidden yolunu değiştirir sağlam pabuç değil belli. kızlar neden böyle tiplerle ilişki kuruyor anlamak mümkün değil. daha dün haberlerde gene bu elemanın göz altına alındığı söyleniyordu. gene kadın cinayeti gene baş şüpheli bu. bu aleyna olayından sonra sosyal medyasından bu kamile yürüyenler vardı hala. nasıl bir çağa denk geldik amk şu yaşıma geldim hala anlayamadım.
adamın normal hayatta konuşması anlaşılmıyor bunlar nasıl ilişki yaşamışlar, birbirlerini nasıl tanımışlar acaba?
"grop yapocomm 20 kişiyle hoohahhaa.."
içim acıdı. "Sikimde değilsin" diyor o cani şerefsize. Ama bir yandan da evlilik hayalleri kurup çeyiz hazırlığı yapmış.

Ah be yavrum, bu şerefsizle nikah masasına otursaydın ne değişecekti? Karısını öldüren bir pislik olacaktı bu sefer.

Ben bunun öyle deli gibi aşık olmak falan olduğunu hiç sanmıyorum. Aleyna'nın bu ite olan bağımlılığının (bağlılık değil) nedeninin Stockholm sendromu ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Kızda bariz değersizlik hissi var. Özgüveni ve özsaygısı düşük. Babası ona "okuyup da orospu mu olacaksın" deyip okutmamış. iyi bir baba-kız ilişkileri olmadığı belli. Okutmadığı Aleyna da babasından bu yolu seçerek intikam almış. Bir nevi kendine de, babasına da kahretmiş.

Aleyna çakır'ın hibristofil olabileceği olasılığı üzerinde de durmuştum. Belalı, katil, müptezel tiplere aşırı derecede cinsel arzu duyma bozukluğudur. Bu cinsel sorunda Kadın kendine engel olamaz. Nemfomani gibi bir durum vardır ama bu suçlu kişiye karşı hissedilir.

Yine de evlilik hayalleri kurmasının tek nedeninin bu olmadığını varsayıyorum. Çok daha girift bir duygulanım bozukluğu söz konusu.

Küfür yediği, kavga ettiği, şiddet gördüğü erkeğe bu kadar bağımlı olmasının bedelini böyle ödememeliydi. Çok acı. Umarım genç kızlara ibret olur.
Karşımda ümitcan gibi biri olsa daha ağır küfürler ederdim ben şahsen, rahmetli yine edepli bile konuşuyor. hoş benim de karşıma böyle biri geçemezdi ama... bu insanımsıyla rastlaşıp selamlaşma hatasında bulunmuş işte bir kere kızcağız. o esnada yaşının çok küçük olması da etkili tabi. yazık ki ne yazık...
Aleyna ümitcan'a "gör bak senin canını nasıl yakıyorum" demiş.

Hanımlar, birinin canını yakacağınızı söylerseniz ve bu kişi ümitcan uygun gibi psikopat, belalı, kolu façalı bir oç ise iki mezar kazın. Ya ikinizden biri ya da ikiniz birden ölürsünüz.

Közü elinizle tutmayın. Biliyorsunuz ki o sizi yakacak. Aleyna kadar çok para kazanan bir kızın azıcık aklı varsa bir yerlere illa ki bir miktar para atmıştır. Yurtdışına çıkıp kurtulabilirdi. Böyle bir manyakla başınız belaya girerse maalesef çoğunlukla ölümle biter. O yüzden o kişiden mümkün olduğunca kaçmaya çalışın. Ya da onu öldürüp paşa paşa içeride yatın. Siz öleceğinize o ölsün.
derinlikten, insanlıktan, estetikten, felsefeden, bilimden, sanattan yoksun iki mahlukatın yerleri süpüren seviyesini gözler önüne seren konuşmalardır...

hani diyoruz ya hep, insan olamamışlar diye.. hayır arkadaşlar bu seviyeye bakınca geçin insan herhangi bir hayvanatın bile seviyesine ulaşabilmiş değil bu görüntüdeki iki şahıs...

bu kız sonra öldürüldü tabi...

yani ne diyim, yazık. koca bir yazık...

ulan bunları neyle beslediniz, büyüttünüz, yetiştirdiniz de böyle ilginç canlılar olarak dünyayı kirlettirler?

sorun bunları yetiştiren elemanlarda bence..

anne baba, amca, dede, nene.. hepsinde vardır bir yamukluk...