bugün

yaz transfer döneminde düşünülebilecek ve galatasaray orta sahasına katkıda bulunacak, şimdilik hayal ürünü ve ütopik takas.
Fb orta sahısana daha çok katkıda bulunacak takastır.
hayatımda cicaldau kadar çöp bir oyuncu çok az görmüşümdür. azan tufana bile razı olurum. en azından koşar ve maç içerisinde aktif. cicaldau da yaratıcılık 0, şut çekemiyor. kilit pası yok. maç içerisinde sürpriz yapamıyor. dikine gidemiyor çalım atamıyor. frikik atamıyor. düz pas veriyor. çok top kaybediyor. napayım lan ben böyle topçuyu. galatasaraya tarık çamdaldan sonra gelen büyük kazıklardan birisi. 6.5 milyon euroya brezilya liglerinden box to box daha mücadeleci sağlam bir genç alabilirdik bok vardı romanya liginin çöp oyuncularını toplamaya. mesela diagne de 13 milyon euroluk büyük bir kazık ama adamın en azından 2019 da 3-2 yendiğimiz rize maçında attığı 2 gol şampiyonluğu getirmişti. en azından katkısı vardı ama bu cicaldaunun barcelona maçında attığı kornerden gelen gol haricinde katkısı yok. çok top kaybediyor. belhandayı hiç sevmezdim ama cicaldauyu görünce belhandaya razı oldum. belhanda en azından maç içerisinde çok aktif. 10 şeyinden 8 i hatalı olsada 2 doğru şey yapıp bizi mest ediyordu. ama cicaldau maçta 10 şey bile yapmıyor ki mk. topla buluşmuyo. buluşunca da ya kaybediyo ya da basit oynuyor.