bugün

böyle bir sahne henüz yoktur. ama şampiyonlar ligi kupası ''guti''nin ellerinde yükselmiştir.
aynı mantıkla elvir baliç'in de ellerinde yükselmiştir o kupa. sonuçta real madrid yedeği de olsan böyle sayılıyor.
kapat şu playstationu yat yarın okul var.
(bkz: ibrahim ba)
(bkz: bank asya)
(bkz: rizespor)

(bkz: roberto carlos)
(bkz: kazakistan)
nou camp'tan gol haberi mi var?
2-2 mi? 2-2 mi?

derken kutlanılan şampiyonlar ligi şampiyonluğu. timsah yürüyüşü.
ve sonra öğrenilen gerçek.
2 dakika da olsa şampiyonlar ligi kupası. o da yeter be fenerim.
bundan yüz elli sene sonra alex yaşamayacağı için gerçekleşmemesi muhtemel bir olaydır.
guti şampiyon olunca beşiktaş ın da şampiyon olması ile eş değerdir.
bir gün alex fenerbahçe'nin teknik direktörü olarak göğe kaldırabilir o kupayı.
zidane, figo, ronaldo, raul, cassilas, roberto carlos, beckham'dan oluşan takımda bırak alex'i bende kaldırırdım o kupayı diye cevabı verilmesi gereken gereksiz önerme.
böyle bir rüya daha görülmemiştir ama gören varsa söyleyebilir.
fenerbahçe'li alex'in elinde yükselen şampiyonlar ligi kupası diye açılamayan başlık. bunun karşılığı beşiktaşlı guti'nin elinde yükselen şampiyonlar ligi kupasıdır ki ikincisi birincisinden yüz kat daha imkansızdır.
playstation'u kapatıp da yatağa gitme vaktinin gelmiş olduğunu haber veren hadisedir.
(bkz: alex in ellerinde yükselen uefa kupası)
(bkz: ter içinde rüyadan uyanmak)
tribünde yükselen kupadır. zira pes'te futbolcular, şampiyonlar ligi kupasını tribüne çıkıp kaldırmaktadır. *
beşiktaşlıların kuyruk acısını gördüğümüz bir başlık daha.
yenilince hemen yok uefa, yok guti bilmem ne.
(bkz: rüya tabirleri)
(bkz: r madrid in mikiyle gerdeğe girmek)
olması halinde türkiye'de bir kesimi çılgınlarca sevindirecekken diğer tarafın ise kıçına girecek olaydır.

not: hayallerde olmasa napaardık be sözlük.*
(bkz: bi uyandım yalova dayız)
türkiye kupasını göremeyenlerin kurduğu hayal.
rüyadır. hayır fenerbahçe alamaz demiyorum ama alex varken (yakın zamanda) alması anca rüyada gerçekleşir. o bile zor bak yine iyisiniz rüyada görüyorsunuz.
yanlış anonstur.
büyük olasılıkla var olacak böyle bir kupa.

arsenal kupayı aldığında bütün oyuncular kupayı kaldırıp da alex song'a "sen tutamazsın lan" demeyecekler herhalde.
(bkz: başkasının sikiyle gerdeğe girmek)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar