bugün

şu mezhepçi salaklardan bu ülke neler çekti arkadaş.

https://www.youtube.com/watch?v=_DgUm1OYmVc
Çok konuşma yobaz ufaklık konuşacaksan köpek gibi sokak ortasında astığımız milyonlarca sakallı dedenin haline bak ondan sonra tedbirini al öyle konuş. bu ülke Türk ülkesidir, siz arabın develeri ya bizim hakimiyetimizde yaşayacaksınız ya da geldiğiniz çöle geri döneceksiniz.
Iq seviyesi ayakkabı numarasından küçük olan 'insanın' girebileceği entry.
Taaaa ananızın bilmemnecisi kadar yıl önce gelen alevileri yani bizi, hala dışlayanlar acaba kendi atalarını, hatta kendilerini dünyanın oluşumuyla birlikte türkiyeye zimmetlediler mi sanıyor acaba? Haklısın geri zekalı daha kitalar ayrılmadan senin bilmemkacinci deden geldi türkiyeye burası benim dedi falan. Hayır siz bunları böyle klavye başında yok sizi astık kestik diyebilecek kadar çocuk oyuncağı mı sanıyorsunuz? Görüyorum ki böyle düşünen herkes en az muhsin Yazıcıoğlu kadar şerefsiz en az onun kadar adi. Umarım bunları biriniz bizim olduğumuz yerde söyler de leşinizi sokaklarda sallandırırız. Aptal herifler.
(bkz: Mal lan bu)
Ahiret inançlarının zayıf olmasıyla ilişkilidir.
arkadaş 21.yy dayız millet uzaya çıkmış nerdeyse millet kuracak biz bunun gibi mal beyinlerle aynı havayı soluyoruz. (bkz: bi bitmediniz)
utanmasa ülkedeki tüm alevilerden haraç ve cizye isteyecek olan insanların ortaya sıçtığı yeni bir söylem olsa gerektir. Türkiye'de 14-16 milyon alevi var. Haydi çıkar hepsini ülkeden. Konuşmayı biliyorsun, git onlara konuş (bkz: buna konuş) . Burada bol keseden sallamak kolay. Sen ilk 5 milyonu ikna et gerisini ben ikna edeceğim. Haydi.
Kel ve feminik sen bu ayrima tepki gosterbilirsin ama olmus bir insanin arkasin hele bu ulkenin menfaattini dusunerek is yapmis onurlu bir adamin arkasindan konusman hic iyi olmadi. Kim hangi meshepten olurss olsun farketmez herkesin deger verdigi seyler var. Senin gibi dusunen varliklarin sonunu benden daha iyi sen biliyorsun bence akilli ol gelip olmayan aklini almasinlar bide. Bence acilan basliklar hakkinda dusuncelerini yaz oraya buraya bok atip tutma haddinil ve oyle yasa.
(bkz: alın bu aqmun malını burdan)
başlığı açan tek hücreli yaratık
sen bunu neye dayanarak söylüyorsun lan sikik
astığınız yaktiğiniz onca insanı bukadarmı çabuk unuttunuz!
madımak otelindekileri yaktınız ardından allahuekber diye bağırdınız hangi müsluman yapar lan bunu!sizin yaptıklarınızı hayvanlar yapmıyor lan

ne yaptılar size desem bi bok diyemezsiniz.sözde müsluman pis şeriatçılarsınız.tüm akp li yada tüm sünnilere demiyorum.
mezhep ırk vs ayrımcılarına bu lafım.
ya adam akıllı geçinirsiniz yada siktirolup gidersiniz bu kadar basit.
(bkz: Voovvv mezhepçilik haram)