bugün

ibretliktir ve şirktir.

http://www.youtube.com/watch?v=IKSuVqoBIVI
tayyip allahın vasıflarını taşıyor.
akpye oy vermeyen cehennemliktir.
ikinci peygamberimizle eş değer saçmalamaktır.
Allah akıl fikir versin ne diyelim.
aleviler şirki doruk noktasında yaşarken bizim alevi yalayıcısı sünniler de tayyip erdoğan fanatiklerinden örnek verir.

ben evinde veya camide rte fotosuna secde eden sünni görmedim henüz.
öncelikli not, izlediklerimden bir halt anlamadım.

ama şunu anladım, allah için secde ediliyor. orada atatürk resmi bulunması bir ayrıntı sadece.

zaten allah, allah kelamından başka bir şey söylemiyorlar.

cem evlerinin hepsinde atatürk resmi ve türk bayrağı bulunur. bunu biliyoruz...

akıl var mantık var, az kullanın amk.

atatürk'e ve atatürkçülere nerden sallasak kafası ne hale getirmiş sizi...
bazıları yok resim oraya yanlışlıkla yapışmış, duvarda sticker varmış, falanmış, filanmış demiş. lan adamlar ciddi ciddi tapınıyorlar lan.
(bkz: ebesinin amı ali sami)
1:32 de çok çarpıcı bir detay daha vardır. allah korusundur.
kamal sana girsin. kamal ne yahu? biri de dememiş.

alevi ve atatürk düşmanı mal beyanı. dikkate almayınız.
Senin mantığa göre duvarda bir fotoğraf var diye ona secde edilmiş olunuyorsa sen namazda önümdeki göte secde ediyorum diyorsun. Görüldüğü gibi sende akıl mantık yok. Buradan annenin seni sütten erken kestiğini anlıyoruz.
Washingtona tel avive secde etmekten iyidir aq yobazı.
Sünni birisi olarak söylüyorum ki ne beni nede bir başkasını ilgilendirir.

yahudisi hristiyanı hatta ateisti.

ben kendime bakarım. haddimi bilirim.

herkes bilmeli.
Yuh artık bu ne ya! Birileri bu gidişata dur demeli, bu ne sapkınlıktır ey gafil insanlar.
evinin perdesini kefen yapanlar vardı sahi onlar neciydi biraz o konuya kafa yorun..
adam daha çok oradaki adamlara secde ediyor gibi geldi bana, cemevlerinde ibadet ne şekilde oluyor bilmiyorum ama atatürk ' e secde ettiği tam bir palavra.

çünkü adam sonlara doğru diğer adamlara doğru eğilip secde ediyor. belki bunun farklı bir anlamı vardır orasını bilemem ben bir alevi yazabilirse öğrenmiş oluruz.
atatürk'ün ilke ve inkılaplarının bir çoğunun doğru olduğunu düşünen birisiyim. elbette ki insandır, yanlışları muhakkak vardır, tartışırız. ancak asla ve asla bir insana tapmak ve benzeri yaklaşımlar sapkınlıktan ötede değildir. bu videodakileri kimsenin onaylamasını bekleyemeyiz. yani "bakın kemalistler siz böylesiniz" denemez. aynı "allahın tüm vasıfları sende toplanmış" diye zırvalayanları tüm akplilere mal edemeyeceğimiz gibi.

konu kapanmıştır.
(bkz: bir başlıkta yazılan her enrtye eksi vermek)

Ulan nasıl insanlarsınız, biri videodaki eylemi eleştirmiş diğeride tutmuş videoyu eleştiren adamın ibadetini veya inancını eleştirmiş. Böylece ben dahil herkes eleştirmiş ama hiç bir netice elde edilememiş. Vay mk.

(bkz: hoşgörü)

(bkz: sana ne mk)
(bkz: gerçekler acıdır)
Camiilerde de Tayyip'e mi secde ediliyor?
Atatürkü herkes sevmek zorunda değil ama herkes saygı duymak zorundadır. cemevinde böyle bir olay gerçekleştirmek allah'a şirk koşmaya girer. Gün geçmiyor ki halkımız saçma bir olayla karşımıza çıkmasın efendim.
yemekleri yenmez, esprilerine gülünmez alevilerin şirkte maratonu; ne maratonu, şirkte otostopla dünya turu!
25 entry okudum herkes mi zır cahil olur anlamadım. Arastırmadan bilmeden salak salak konusuyorsunuz. Orada secde edilen oturan dededir. Alevilikte insan allahin nurundan yaratıldığı için her insanın içinde allahtan parça vardır ve dunyanin halifeleri insandir anlayisiyla dedeye niyaz edilir. Amaç allaha niyazdır ve dede bu niyazın fiziksel bir görünümüdür. Orada atatürkün fotografının olması yerin darlığından ya da başka nedenlerdendir. Bir çok cem evinde hz ali, hacı(hace) bektaş veli ve atarürk'ün fotograflari/resimleri dedenin bulundugu yerin üstündeki duvarda ya da yan duvarlardadır. Burada aleviler atatürke tapiyor gibi bir iftirayi yapan iki dunyada da rahst bulmasin insallah.

Zaten surekli alevilere atilan iftiralari gerçekmiş gibi yayarak gunaha girdiniz, en azindan artik sorgulamayi ve gercegini ogrenmeyi deneyin.

iftiradır.
hiç hoş olmayan görüntülerdir. 1:32' de bir alevi dedesi tarafından alenen fiziksel istismar mevcuttur. savcılığa suçduyurusudur.
atatürke saygı duyarsın anlarım da secde etmezsin edemezsin ilah değil çünkü oda bir kuldu. şirke girer.
Nekka uçuşlu bir sözlük..

iftira.
Herkes kendi günahından sevabından sorumludur boşuna buralarda konuşup gıybet etmeyin bırakın herkes cezasını ölünce çeksin.