bugün

candır, can içidir güvenilirdir.
iyidir hastır lakin beraber gezdiğiniz zaman ali hasan hüseyin haydar hıdır aşur kerbela hazreti ali portresi atatürk ilke inkilapları nutuk anıtkabir zırvasıyla insanı o anda hayattan soğutan arkadaştır. kaç sefer uyardım ama laf anlamaz kişiler. gerçekten çok yazık..
Bende var bitane. Tavşan yemiyor, zaten biz de öyle tavşan olsa da yesek modunda değiliz pek, o yüzden pek sıkıntı olmuyor.
uzak durduğum tiplerdir. yıllar önce bikaç tane vardı gün boyu atatürk ilke inkilapları anıtkabir ataürk imzsı rozeti ali hasan hüseyin hıdır söylemlerinden gına gelmesi sonucu alayını hayatımdan çıkarmak zorunda kaldım. sadece bi alevi arkadaşım var oda anne babasına inat namaz kılan oruç tutan antikemalist birirdir.
Bugüne kadar hayatıma giren tüm alevi arkadaşlarım gerçekten iyi çıktı. Hiçbir yamuğunu, din yüzünden caz cuz yaptığını görmedim.
Ben alevileri seviyorum 10 numara insanlar..
hepsi ayni midir bilemem ama benim tanidiklarim hepsi ahlakli guzel insanlardi. tsk.
çok sayıda oldu ama bazıları çekilmez tiplerdi. boşuna genelleme yapmaya hiç gerek yok.
Kadınsa, benim her dinden, meshepten, ideolojiden kadın kankam vardır.

Hemcinslerime gelince sadece benim gibi düşünenlerle anlaşabilirim, muhatap olurum. Hard sünniyiz nokta com. Evet.