bugün

Neden aldatıldığının cevabını kendi kendisine vermiş kadındır. Çok iyi biliyorum ki aldatılan her kadın ya bunu yapmak istiyor ya da gizlice yapıyor. intikam yerine sessizce gitmek daha hayırlı değil mi amk. Kaşarlığa ne gerek var..
Başkası ile sevişmek için aldatılmayı dört gözle bekleyen kadındır.
cesaretinin, özgüveninin ve öfkesinin kurbanı olan kadındır.
aldatan erkeğin sikinde olmayan kadındır.
aldatıldıktan sonra yaptığı en büyük hatadır. ve, bununda sonunda pişmanlık vardır.
kişiliğinden ödün vermiş kadındır.
tek kelimeyle kendisini kandıran kadındır.
http://www.itiraf.com/975772/Aldattim/ linkte bir örneğini göreceğiniz şabalak kadındır.
kendisinde de aldatma potansiyeli barındıran kadındır...intikam için başka yollarda bulabilir..
kime zarar verdiğinin farkında olmayan kadın.
ayrıca;
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)
başkasıyla sevişmek için bahane arayan kadındır.
sonunda acı çekeceğini bile bile bunu yapan kadındır, o an tek derdi kırılmış hislerini onun yerine başkasının tercih edilmesi duygusunu, cinsel hazın yüksekliğinde tamamen kendini dişiliğin zirvesinde hissetmek arzusu ile törpüleyen kadındır. muhtemelen boşlukta olduğu için yapmıştır, aldatılmanın verdiği o garip duygu yaratır bu boşluğu. gerçekten seviyorsa canı zaten iki kat yanmıştır..
sonunda acı çekeceğini bile bile bunu yapan kadındır, o an tek derdi kırılmış hislerini onun yerine başkasının tercih edilmesi duygusunu, cinsel hazın yüksekliğinde tamamen kendini dişiliğin zirvesinde hissetmek arzusu ile törpüleyen kadındır. muhtemelen boşlukta olduğu için yapmıştır, aldatılmanın verdiği o garip duygu yaratır bu boşluğu. gerçekten seviyorsa canı zaten iki kat yanmıştır..
ben de güzel süslü anlatmak isterdim ama ben o kadar güzel anlatamıyorum, net konuşalım;

orospudur.

haklı bulan da orospudur.
sonun da pişmanlık duyacağı bir işe kalkışmak. ve eğer bunu yapıyorsa da hayla seviyordur.
aldatan adam kadar aklı olmayan mal ve kişiliksiz kadındır. bu tarz kadınlar hakkında mahallede bedavaya verdiğine dair dedkidodular çıkar.

manav: yengee! muzun tazesi, canlı kanlısı var.sen benim işimi gör, ben de senin...
kasap:ben de ciğer yok hanım abla... iki kilo taşak var. yemeye doyamazsın.
mahallenin delikanlısı: nermin abla! yer yüzünde bir bana vermedin, bir de kocana. bir el atta sevindir şu fakiri be! ölmüşlerinin hatrı için...
aptaldır.
değmeyecek biri için sözde intikam uğruna kendine olan saygısını kaybeder.
sadece kendine zarar veren kadındır.
hakkını arayan kadındır canım üstüne gitmeyin.
aldatan kadındır.*
aldatılarak ruhunda açılmış yaraya, aldatarak yeni bir yara daha ekleyen kadındır.
zaten yapmak istediği şey için aradığı bahaneyi bulmuş kadındır. insan böyle ahlaksızlığı kocasına olan saygısından önce kendine olan saygısından yapmaz...

edit: geçmiş olsun yine de acını anlıyorum..
kocası çapkınsa bu kafayla çok geçmeden folloş olacak olan kadındır.
kan davasını yıllar önce tartışıyorduk. bir fark göremediğim aptalca ve saçma durum. takıldığım olay sevişmek o veya bu değil, intikam hissi. bunu yapan kadına sormaz mısın '' şimdi o nefret ettiğin adamdan ne farkın kaldı?'' diye.
hatanın en büyüğünü yapan kadındır. sonradan başını taşlara vurur.