bugün

aldatılan kadın takipçilerini besleyen laletayn bir kadındır.
allah kimseyi düşürmesin.
bunların bir de erkek versiyonu vardır ki,
dillere destan.
hedefine ulaşması muhtemeldir. zira kendini aldatan erkek onu kıskanacaktır.
Kendini aldatmanın intikam olduğunu sanan kadındır. Yazıktır.
ruhunu şeytana satmış kirli hesapların içinde allah ın cezası lanet olası bir pisliktir. asıl düşündüren erkeklerin aldatmak için neden bir bahaneye sarılmadığı ve o kadınlardan birinin de işte bu kaka kadınlardan olacağıdır. aslında kadın intikam alarak kendi cinslerine kazık atmaktadır duyrulur. ayşe kocasına kızarak aslının kocasıyla olursa aslı ne yapsın fatmanın koca sap gibi duruyor karşı binada. bu intikam duygusunu başka şekillerde bastırmak daha mantıklıdır tüm mahalle tren yapabilir. *
intikam aldığını düşündüğü erkeğe pekte girenin çıkanın olmadığı, sadece kendine zarar veren, ruhi açıdan çöken kadın.

aynı şey erkek içinde geçerli, hoş değil, karşıdaki yapmış bir hata, ne gerek var bir yerde.

bırak, büyüklük sende, eşşeklik onda kalsın.
hatanın en büyüğünü yapan kadındır. sonradan başını taşlara vurur.
kan davasını yıllar önce tartışıyorduk. bir fark göremediğim aptalca ve saçma durum. takıldığım olay sevişmek o veya bu değil, intikam hissi. bunu yapan kadına sormaz mısın '' şimdi o nefret ettiğin adamdan ne farkın kaldı?'' diye.
kocası çapkınsa bu kafayla çok geçmeden folloş olacak olan kadındır.
zaten yapmak istediği şey için aradığı bahaneyi bulmuş kadındır. insan böyle ahlaksızlığı kocasına olan saygısından önce kendine olan saygısından yapmaz...

edit: geçmiş olsun yine de acını anlıyorum..
aldatılarak ruhunda açılmış yaraya, aldatarak yeni bir yara daha ekleyen kadındır.
aldatan kadındır.*
hakkını arayan kadındır canım üstüne gitmeyin.
sadece kendine zarar veren kadındır.
aptaldır.
değmeyecek biri için sözde intikam uğruna kendine olan saygısını kaybeder.
aldatan adam kadar aklı olmayan mal ve kişiliksiz kadındır. bu tarz kadınlar hakkında mahallede bedavaya verdiğine dair dedkidodular çıkar.

manav: yengee! muzun tazesi, canlı kanlısı var.sen benim işimi gör, ben de senin...
kasap:ben de ciğer yok hanım abla... iki kilo taşak var. yemeye doyamazsın.
mahallenin delikanlısı: nermin abla! yer yüzünde bir bana vermedin, bir de kocana. bir el atta sevindir şu fakiri be! ölmüşlerinin hatrı için...
sonun da pişmanlık duyacağı bir işe kalkışmak. ve eğer bunu yapıyorsa da hayla seviyordur.
ben de güzel süslü anlatmak isterdim ama ben o kadar güzel anlatamıyorum, net konuşalım;

orospudur.

haklı bulan da orospudur.
sonunda acı çekeceğini bile bile bunu yapan kadındır, o an tek derdi kırılmış hislerini onun yerine başkasının tercih edilmesi duygusunu, cinsel hazın yüksekliğinde tamamen kendini dişiliğin zirvesinde hissetmek arzusu ile törpüleyen kadındır. muhtemelen boşlukta olduğu için yapmıştır, aldatılmanın verdiği o garip duygu yaratır bu boşluğu. gerçekten seviyorsa canı zaten iki kat yanmıştır..
sonunda acı çekeceğini bile bile bunu yapan kadındır, o an tek derdi kırılmış hislerini onun yerine başkasının tercih edilmesi duygusunu, cinsel hazın yüksekliğinde tamamen kendini dişiliğin zirvesinde hissetmek arzusu ile törpüleyen kadındır. muhtemelen boşlukta olduğu için yapmıştır, aldatılmanın verdiği o garip duygu yaratır bu boşluğu. gerçekten seviyorsa canı zaten iki kat yanmıştır..
başkasıyla sevişmek için bahane arayan kadındır.
kime zarar verdiğinin farkında olmayan kadın.
ayrıca;
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)
kendisinde de aldatma potansiyeli barındıran kadındır...intikam için başka yollarda bulabilir..
http://www.itiraf.com/975772/Aldattim/ linkte bir örneğini göreceğiniz şabalak kadındır.
tek kelimeyle kendisini kandıran kadındır.
kişiliğinden ödün vermiş kadındır.