bugün

aldatılmaktan çekinen erkeklere verilecek tavsiyelerdir. örneğin, ona küçük sürprizler yapın.
denge efendim. kadınlar sahiplenilmek ve sahiplenildiğini bilmek ister. ama bu öyle bir dengedir ki asla bu aidiyet hissini karşı tarafa güçsüzmüş gibi davranarak verilmemelidir.
sıkıcı olmayın yeter.
biriyle birlikte olmayin duygusal olarak.
tek gecelik iliskiler yasayin. ya da haftalik. ya da fuckbuddy muessesinde takilin.

beklentiniz olmasin, boylece hayal kirikligi yasamayin.

ya da sadik birini bulun ama once siz sadik olmayi ogrenin arkadaslar.
sizi aldatmayacak birini bulmanız en kalıcı ve sağlam çözümdür.

zaten entrylere göz attığımızda görüyoruz ki aldatan kadın ne kadar malca sebeplerden dolayı aldatıyor. nedene bak "sıkıcı olmayıın yhaa .s" işte düşünce, zeka, yaklaşım bu.
o yüzden "aman beni aldatmasın şöyle şirin olayım, gitar çalayım, che tişörtü giyeyim" demeyin. kendiniz olun lan!
aldatın. hahahahahh.
Aldatmayın.
istediğin değeri ver, istediğin süprizi yapsan da, ruhu kaşarlaşmış birisi için tuzlu suda tatlı su balığı bile tutsan nafile.
men dakka dukka.
Kibar olun.
Size bu şüpheyi yaşatan hanımla birlikte olmayın.
dik dursun hep vursun. sırtınız yere gelmez.
Doğru kadına yeteri kadar değeri, ilgiyi , sevgiyi verin.
Akıllı davranın oturaklı olun yeter.
Kendiniz olun yeter, kendiniz olduğunuz için sizi aldatacaksa bırakın gitsin. Kendiniz olduğunuzda sizi aldatmayacak birisini bulun. Ben mesela kendim olduğumda kimseyi bulamıyorum. Çok ta iyiyim oysa ki.
*çok sevdiğinizi belli etmeyin

*güvenip çözülmeyin

*kısıtlamayın, kısıtlamasına izin vermeyin

*yatakta mutlaka tatmin edin

*bilgi ve tecrübe olarak hep bir adım önde olun

*prensiplerinizden ödün vermeyin -asla ve asla-

*yapacağınızı söylediğiniz bir şeyi -ödül ya da ceza- kesinlikle yapmamazlık etmeyin - neticesi kaybetmek bile olsa-

bi de her gece yatmadan önce apartman boşluğuna necati! diye bağırın.
Öncelikle elindekinin kıymetini bilmeli. Ona sahip çıkmasını da bilmeli.
doğru beslenme ve mantıklı eş seçimi.
ilişkiye başlamayın.
kadina köpek gibi davranmak, bir köpekle ilişki yaşadığınız anlamına gelir. benim dengim köpekler diyorsanız bilemem...
karma diyorum ben.başkada demiyorum.aldatılmış erkek aslında aldatılmamıştır..daha öncesinde kendisi aldatmıştır zaten..aldatıldım dediği ise hiç inanmayın karmasıdır..insanlar zalim AMA Allah (c.c) merhamet lilerin en merhametlisi..hiç bir mazlumu unutmaz..
aldatılmak diye bir şey yoktur. Klişe belki ama aldatanlar kendilerini aldatır, kendilerini küçültür, kendi özsaygılarına ihanet ederler.
aldatılan kişiyle alakası pek olmayan bir durum olduğu için verilemeyecek tavsiyelerdir. ha tabiki tutupta sümsüğün biride olmayın olabileceğiniz en güçlüsü olun herseyde yeter.
aldatın.