bugün

sınıfın en çirkini selahattin'e bile verecek kıvama geliyorlar. bahane oluyor aldatılmak. bunalım falan.
ne acaidir hali, hic bişeyden habersiz, guluyo falan, yazik.
hiçbirşeyden haberi olmayan saf ve temiz kadındır.
Insallah o da aldatiyordur.
eğer kendine dert eder de, kafayı takarsa, aldatacak kadındır.
aldatılan kadın yoktur, aldanan erkek vardır. Aslında kadın aldatılmaz erkek kendini aldatır. Ne tuhaftır ki acınan taraf kadın olur.
çeşitlilikten hoşlanan erkek davranışıdır. kişisel algılanmamalıdır.
sebebi kendi değildir. bu ne lan! ben bir halt yiyim ama sebebi karşıdaki olsun. adam gibi gelin deyin ki ' artık sevmiyorum ayrılalım ' eteğine mi yapışacak sanki kadın senin ayrılma ondan diye. öyle bir triplere giriyorlar ki bunlar bi de ' sen bana gerekli ilgiyi vermedin ben de 'verene' gittim ' bakın zaten kilit kelime cümle içinde. kendisi ilişki boyunca sanki bir sezen cumhur önal olmuş bir romeo olmuş da karşılık bekliyor haspam. bari açık açık de ki 'ben şerefsizim aldattım'

hiç bir şey kaybetmemiş kadındır. hatta artık daha güçlüdür.
bir kemik aynı yerden iki defa kırılmaz.
asla intikam almaması gereken kadındır.. zira sizi aldatan erkek bu karaktersizliği bir kere yaptıysa yenisine de yapma ihtimali oldukça yüksektir.. kızcağızlarım şimdi siz bir sinirle bu adamın canına okur, hakaretler küfürler eder onu iyice kendinizden nefret ettirirseniz bir süre intikam aldığınızı sanmış olabilirsiniz..
evet tavsiyem şudur.. hiçbir şey yapmayın.. masum kız moduna girin. aldatılmış bunları hak etmeyen ama asla kötü olamayan melek rolünü oynayın.. o yeni kızla birlikte olduğunda her kötü anında sizinle o kızı kıyaslayacak.. eğer çirkeflik yaparsanız yenisine bağlılığı daha da artacaktır.. ama benim tavsiye ettiğim taktiği uygularsanız kürkçü dükkanına dönecek olan o erkeğimsi bok çuvalını kendinize bir süre bağlayıp daha sonra okkalı bir tekme atabilirsiniz..
aldatan erkeklere ölüm..
pozisyonunu değiştirmiş kadındır.
dünyanın en tehlikeli kadını olmuştur. kaçın a dostlar.
Kanadı kırılmış bıldırcındır. ilginizi eksik etmeyiniz efenim.
Migreni olan kadındır.
aldatılma psikolojisini atabilirse Dünya'nın en güçlü kadınıdır.
Hicbir seyi eksik olmadigi halde aldatildiysa erkek maldır.
lakin kadın erkegiyle ilgilenmiyorsa kendine çeki duzen vermiyorsa suc biraz kadına da aittir.
Uzgunum...
hayatında bir erkek olan tüm kadınlardır.
aldatılsa da bir şey yapmaz. yani ekonomik durumu daha kötüye gidecekse bir şey yapmaz. en fazla önce görmezden gelip sonra o da aldatmaya başlar kocacığını.
başıma geldi.

dünyanız başınıza yıkılıyor. önce '' YOK CANIM OLAMAZ'' DeYiP, doğruluğundan emin olunca müthiş bir öfke duyuyorsunuz. çıldırıyorsunuz, hakaretler ediyorsunuz..

sonra ''neden '' sorusu geliyor. neden yaptı bunu diye sorguluyorsunuz. sizi aldattığı kişiyle kendinizi karşılaştırma salaklığı, ardından kendinizi suçlamayla süregelen bi türbülansa giriyorsunuz. müthiş bi özgüven kaybı, yoğun bi mutsuzlukla eriyip bitiyorsunuz. kelimeler tüm anlamını yitiriyor. insanlara olan güveniniz bitiyor. afftemeye kalkıp affedemiyorsunuz. tam bir dibe vuruş hali.

toparlanma sürecine kadar cevabını veremediğiniz sorularla boğuşup, hayatla barışmaya çalışıyorsunuz. zamanla o insanı unutuyorsunuz belki ama hissettirdiklerini unutamıyorsunuz.

kalıcı hasar bırakıyor.

umarım hiçbir kadın bunu yaşamaz.
evet benimdir o. iyi ki aldatılmışım acı gerçeklerle yüzleştim, hayatı öğrendim, hayatın güllük gülistanlık olmadığını, erkekleri öğrendim, olgunlaştım, ve değiştim. artık erkekleri de söylediklerini de ilişkilerini de çok ciddiye almıyorum. harika bir insan oldum. tişikkirlir.
tam da bu bölümü dinlerken rastladığım cümle.

https://m.youtube.com/watch?v=sLcbfF9ypmM#
Aldatılan bir erkek bulup dertleşsin. ikisininde canı yanmış birbirlerini iyi anlarlar. belki ordanda yeni bir aşk doğar. *
affetmek için bahaneler üreterek kendini kandıran ve affederek de özsaygı kavramından uzaklaşan kadındır.
aldatılmanın kadını erkeği olmadığı gerçeğini tek taraflı düşünmektir. aldatılan kadından çok aldatan kadın olduğu gerçeği unutulmamalı.
Kendine abartılı bir şekilde bakmaya başlayacak olan kadındır. Abartılı diyorum bakın. Ben aldatılan kadınları böylece anlarım. Kısa bir süre sonra da boşanırlar. Sonra bir süre depresyon. Sonra yoldan çıkma süreci. işte bunlar hep toplum.
güncel Önemli Başlıklar