bugün

Sanırım duydugumda ben de aldatırım, hem de kaslı bir italyana veririm ya da ateşli bir meleze ya da teni ateş gibi bir ispanyola...
Şimdi o düşünsün.
Artık kimseye güvenemeyecek, kendine bile.
kesinlikle acilen gidip aldatmasi gereken kadindir. ben yardimci olabilirim. telefonumu veriyorum, 0533 69 69 69 , kartal maltepe.
iki türlü tepki verme olasılığı vardır.

1- Sessiz ve usulca gider, tek kelime etmenize izin vermeden.

2- Hayatınızı zindan eder.
Korkma, titre diye haykırarak.

Erdemli bir erkekseniz, sessizce giden kadın, sizi yakarak gider.
Ama erdemli adamın, aldatmayla ne ilgisi olur canım?!
Off saçmaladım işte! Pardon.
artık boynuzludur.
Üzüldüğüm kadındır. Bence hak etmemiştir..
sevdiğiniz, arzuladığınız kadına isteseniz de yapamazsınız. bir ilişkiniz varsa girmeyin bu boklara. aynısını evliler için de söylüyorum.
Kadınlara tavsiyem ne kadar tasvip edilmese de aralarda sevgilinin telefonunun kurcalanması, aldatan erkek de inkar edecek, en eski ve güvenilir yöntem.
Bir süre yalnız bırakması tavsiye edilir. Aksi halde sizi toplum içinde mal etme potansiyelleri yüksektir.
bazıları affeder
bazıları affetmez.
bazıları görmezden gelir.
ama hangi kadın olursa olsun aldatılan kadın asla unutmaz.
Birlikte geçen onca vaktin yalan olduğunu bilmek; ne acı verici bir yıkım.
Sinirlensen olmaz, üzülsen olmaz, iğrensen olmaz hiçbir şey tatmin etmez. Gözyaşı akar, yüzünde ruhunda açılmış derin yarıkları doldurur. Zordur altından kalkması, dışardan herkese kolay gelir atıp tutması.
Neden etrafta bu kadar fazlalar bir fikriniz var mı ?? Erkeklerin hayvansal iç güdülerini bastıramamalarından ne acı değil mi ? Halbuki sana bahşedilen o beyni kullanabilsen, kalp kırmaz can yakmazsın aq.
Yakınlarda yaşadığım bişeyi paylaşmak istiyorum..
Çevremdeki bir kadın aldatıldı ve eşini affetti.
Gurursuz, yüzsüz ve ben olsam asla affetmem yorumları yapıldı.bu yorumları yapanlardan biri, evli bi adamla flört eden bi kadındı, diğeri kocasının içip içip ona buna sarkmasını görmemezlikten gelen bir kadındı, diğeri de onu sevmeyen adamlarla takılan bir kadındı..
Aldatılan kadın olmak evet kötü..ama aldatılmaya gelene kadar insanı inciltecek o kadar ilişki modeli var ki...
Herkes kendine bi dönüp bakmalı..
Kendine abartılı bir şekilde bakmaya başlayacak olan kadındır. Abartılı diyorum bakın. Ben aldatılan kadınları böylece anlarım. Kısa bir süre sonra da boşanırlar. Sonra bir süre depresyon. Sonra yoldan çıkma süreci. işte bunlar hep toplum.
aldatılmanın kadını erkeği olmadığı gerçeğini tek taraflı düşünmektir. aldatılan kadından çok aldatan kadın olduğu gerçeği unutulmamalı.
affetmek için bahaneler üreterek kendini kandıran ve affederek de özsaygı kavramından uzaklaşan kadındır.
Aldatılan bir erkek bulup dertleşsin. ikisininde canı yanmış birbirlerini iyi anlarlar. belki ordanda yeni bir aşk doğar. *
tam da bu bölümü dinlerken rastladığım cümle.

https://m.youtube.com/watch?v=sLcbfF9ypmM#
evet benimdir o. iyi ki aldatılmışım acı gerçeklerle yüzleştim, hayatı öğrendim, hayatın güllük gülistanlık olmadığını, erkekleri öğrendim, olgunlaştım, ve değiştim. artık erkekleri de söylediklerini de ilişkilerini de çok ciddiye almıyorum. harika bir insan oldum. tişikkirlir.
başıma geldi.

dünyanız başınıza yıkılıyor. önce '' YOK CANIM OLAMAZ'' DeYiP, doğruluğundan emin olunca müthiş bir öfke duyuyorsunuz. çıldırıyorsunuz, hakaretler ediyorsunuz..

sonra ''neden '' sorusu geliyor. neden yaptı bunu diye sorguluyorsunuz. sizi aldattığı kişiyle kendinizi karşılaştırma salaklığı, ardından kendinizi suçlamayla süregelen bi türbülansa giriyorsunuz. müthiş bi özgüven kaybı, yoğun bi mutsuzlukla eriyip bitiyorsunuz. kelimeler tüm anlamını yitiriyor. insanlara olan güveniniz bitiyor. afftemeye kalkıp affedemiyorsunuz. tam bir dibe vuruş hali.

toparlanma sürecine kadar cevabını veremediğiniz sorularla boğuşup, hayatla barışmaya çalışıyorsunuz. zamanla o insanı unutuyorsunuz belki ama hissettirdiklerini unutamıyorsunuz.

kalıcı hasar bırakıyor.

umarım hiçbir kadın bunu yaşamaz.
aldatılsa da bir şey yapmaz. yani ekonomik durumu daha kötüye gidecekse bir şey yapmaz. en fazla önce görmezden gelip sonra o da aldatmaya başlar kocacığını.
hayatında bir erkek olan tüm kadınlardır.
Hicbir seyi eksik olmadigi halde aldatildiysa erkek maldır.
lakin kadın erkegiyle ilgilenmiyorsa kendine çeki duzen vermiyorsa suc biraz kadına da aittir.
Uzgunum...
aldatılma psikolojisini atabilirse Dünya'nın en güçlü kadınıdır.
Migreni olan kadındır.