" sen çok iyi bir adamsın jason, teşekkür ederim karımı çok iyi hoplattın" gavata bak ya, bizim deyyuslar da tasvip edip modernlikten bahsetmiş.
işte tüm bunlar aşırı laiklikten.
Üzüldüm adama be kızı varmış. Helal olsun anahtarı bıraktı ve boşan dedi sabırlı adammış en doğrusunu yaptı.
Harbi bir tuhaf oldum.
Ne yapsaydı?
Öldürse miydi? Dövse miydi? Nazarınızda erkeklik bu mu!

Tam bir insanlık ayıbıdır, ne kadar da basit, ne kadar da ucuz görünüyor o kadın... Bir de kızı varmış.
Anne olmuş düşünsenize...

Hiç saklanma utanma bile yok.

Her neyse fake olma ihtimali var.
(bkz: itiraz ediyorum sayın yargıç)

aslında görmüş olduğunuz bu adam görmüş olduğunuz adam değil.
konu esnasında boşanma kararını alan kadın.
bir benzeride türkiyede gerçekleşmiştir ve bizimkilerinde medeniyet konusunda onlardan aşağı kalır yanı yoktur.
https://www.youtube.com/watch?v=cTOCDJzcWoU
yabancı eleman gider ayak hala yerleştirmeye mi çalışıyor bana mı öyle geldi?
Vayy be..
evleneceğin insanı iyi seçmenin kanıtı olan video. adamın yaptıklarına gelince en iyisini yapmış yani en azından videoda öyle. fakat bence adam videoyu kapattıktan sonra ikisinede ağız göz daldı. yargıç karşısında da videodan sonra iftira icin böyle bi yola girdiklerini söyler olur biter. hem çocuğunu alir hem hıncını.
Bir adet boynuzlu gavat gördüğümüz video. adamın tepkisi hiç normal değil, kabul edin.
''aldatan eşini vurmakla kendini adam sananları'' rahatsız etmiş olacak ki hemen başlamışlar gavat diye sayıklamaya.

işin komiği de sürekli buralarda entry kasıp kankacılık oynarken, karısı boynuzu geçirse haberi bile olmayacak durumda olmaları.
Ben olsam ikisini oracıkta öldürürdüm. O kadar basit.
işin Türkiye'de geçmemesi ibret verici,

çünkü maazallah şu an duvardaki delikleri sayıyor olabilirdik.
muhtemelen planlanmış bir şey. adam belli ki kadına karşı hiçbir şey hissetmiyor zaten. ayrılacak ama ayrılırken kızını alabilmek ve hatta bu ırıspıdan da para almak için videoya çekiyor. hem kızını aldı hem hapse girmedi hem de kadını yerin dibine soktu. dayanmak zor olsa da doğru olanı yaptı.
modernlikmis sogukkanlilikmis falan hikaye olan video. ben o sekilde yakaladam elimde telefon yerine makineli olurdu. hatta agir makineliyle dalmak lazim da onu kurmasi sikinti. neyse.

ben boyle bir godoşluk gormedim. adam resmen viking prensi.
işte bunlar hep domuz eti yemenin yan etkileri.
Kavat bey nasılsınız?

Bir de "sizi rahatsız ettiğim için özür dilerim, Jason sen iyi bir adamsın" diyor.

Daha fazla yorum yapmak istemiyorum.
Videoyu izlemedim ama biri orospuluk ediyor ayıp olmuyor ama bunu dile getirince mi ayıp oluyor da ne oluyor diye çıkan biri olmuyor amına koyayım. Bu kadının bunu yapması mı ayıp, bunun dile getirilmesi mi?

sınavım var benim amk, şöyle şeyler düşündürtmeyin... Bu sene okul bitmezse babam da video çekip atacak en sonunda.
adam neredeyse öbür şerefsizden özür dileyecek işini böldüğü için.işte bunlar hep medeniyet.
Adam yapabileceğinin en iyisini yapmış, sakince vermiş ayarı gitmiş.

Allah kimseye yaşatmasın.
"Have a nice day." Nedir lan?
"jason gel bi de beni silk." diyecek olay kötü bi yere gidecek diye korktum.
ibret alınmıştır.
görsel
(bkz: mission completed)
adamın kamerayı bırakıp neden dalmadığını anlamadım.
(bkz: neden bir kaç gün sevişmiyorsun jonathan)
Adam gavat. Karısı sikişiyor hem karısını hem de karısını sikeni öldürmüyor.
Bence tiyatro olan video kaydi.

*Adam cikarken ozur diliyor.

*Kadin hic heyecan yapmiyor.

*Konusma cok yapmacik.

Gercekte adamin oldurmesi gerekmiyor ama en azindan kizmasi gerekirdi.