bugün

3 yıl geçmesine rağmen inanılmayandır.

bu adam fetöcü mü?

hani uçakları indirmek için ikna edilmek üzere gönderilmişti hava üssüne?

adam benim ilgim yok diyor.

darbeyi bu adam mı planlamış yani bunların hepsi ortaya çıkmalı.

not: mahkeme kayıtları tarafımca incelenmemiştir ama biri de çıkıp olanları tek tek anlatmıyor.
YAhu adamlara mahkemede video kayıtları gösteriliyor burda napıyordun deniyor?o ben değilim diyor gördüğünemi inanacaksın yoksa inkarcı iftiracı fetöcüleremi.
bugün fetöcü denip içeri tıkılanları general yapanlar ne olacak?
bence o olay şöyle gelişti.

en başından yazalım, muhtemelen fetöcü değil. darbe başladı. akın öztürk de olanları görünce malum askerlerimizin ak partiyi indirme merakları almış başını gitmiş durumda belli kesimde. bu da ulan darbe başarılı olacak galiba deyip destek vermiş ve gecenin sabahında da elinde patlamış. bana hikaye böyle geliyor. fetöcü değil ama kim yaparsa yapsın yeter ki şunlar gitsin şeklinde bir desteği olmuştur. ilker başbuğ da bu yüzden inandıramadı kendini ve hapis yattı. fiili olarak darbeye giriştiğinden değil yani ama olsa fikren destekleyeceği için aldılar içeri.

tamamen kendi fikrim, yorumum.
Akın öztürk fetöcü müdür bilmem. Ama darbe yapmak istese hava kuvvet komutanı olduğunda gayet güzel darbe yapabilirdi.
darbe ya başarılı olursa telaşı yüzünden beklediğini düşünenler var. yahu saat 9.30 da zaten binali y. tv ye bağlanıp küçük bir gurubun kalkışmasıdır, askerlerin çoğu bu işte yok dedi. belliydi kalkışmanın zaten çapı ve başarısızlığı... akın öztürk deli mi sabahı beklesin.
Feto ya ne istese veren bir numaralı fetocu elini kolunu sallaya sallaya dolaşırken,yaptıklarının hesabını vermezken siz hala Feto cü diye kimi arıyorsunuz arkadaş?
gayet inanılabilir.
zira akın öztürk, mehmet özhaseki ve boydak grubunun kankasıdır.
dolayısıyla fetöcüdür.
akp'nin öz evladıdır.
akın öztürk'ün ordu içinde nasıl yükseldiğini, nasıl orgeneral ve kuvvet komutanı olduğunu, bu süreçte kimlerden destek aldığını şurada yazmıştık.
(bkz: akın öztürk/#33293120)

ayrıca 2000'li yılların başında 12. hava ulaştırma üs komutanlığında görev yapmış tüm askeri personel akın öztürk'ün fetöcü olduğunu doğrulayacaktır.

ha "peki mehmet özhaseki ve boydak'ın patronları neden dışarıda da akın öztürk içerde" diye sorabilirsiniz, o sorunun muhatabı ben değilim saraydaki.