bugün

ben de bir sözlük yazarı olacağım, gerektiğinde ayar vereceğim, yer yer şamata yapacağım, var olan bilgimi de cömertçe paylaşacağım, kısa dönem çaylaklığı vatan sağolsun nidalarıyla kabul edeceğim diyen ahmetler, ayşelerdir.
Şu alttakileri düşünen kişidir;

-acep 20 entry'nin üzerine çıkıp şöyle bir 100 entry girsem beni geveze zannederlermi?
-acep 20 entry'nin fazla üstüne çıkmazsam beni hevessiz , suskun , içe kapanık , sosyal sorunları olan biri zannederlermi?
-Pazar akşamına kadar beni değerlendirirlermi acaba?
-Sigara içenlerin beynini kullanamadı gerçeği ile ilgili entrymi beğenmediler kesin , biliyordum böyle yapacaklarını.
-Ulan ****** bile yazar olmuş , beni hala onaylamamışlar.
-Bidaha da girersem ne olayım(Ertesi gün açılış sayfası yapmıştır).
-Bol ukte doldurmalı aga , böylelikle bilinmeyeni yazan entellektüel kopil imajı yaratmalı. (bkz: sakin ol şampiyon)
(bkz: oyalama beni namık)
birgün yazar olacağım diye yola çıkmış ekşisözlükteki sırayı halk ekmeği sırası sanmış sonra yaşlanıp uludagsözlüğe salça olmuş olan çaylaktır.
Ayağında oluşan alerjik su toplamayı değil üyeliğinin ne zaman aktivite edileceğini düşünen kişi durumudur. Aktivite olunca ne yapacağını bilmeyen ama yine de isteyen kişidir.
sözlük bana diyor ki, sen çaylaksın. ama bu başlık diyor ki, sen aktivasyon beklemelisin.
karacaoğlan der ki saatler geçmiyor,
elini kelimden kimse çekmiyor,
kabız oldum kıçım zıçmıyor,
bekletme, koy beni de cebine.
e hadi artık nidalarıyla klavyenin tuşlarına şevkle vuran insan toplulukları.
dinlenme yeri,sevinçli bi bekleyiş..

+yaşasıııın bende sözlük felan okucam" tripleri.
ben aktivasyonu yanlış anlamış olmamayım, içerde bir işler dönüyor ama hadi bakalım, insanı.
an itibariyle 0 (sıfır)'dır. demek ki her önüne gelen yazar yapılmış!
gel gel su çok güzel.
an itibariyle 9'dur. moderatörler çalışıyor. hepsini seç --> yazar yap. *
(bkz: activation never comes until it s too late).
ailecek beklemedeyiz. çok heyecanlı. ancak gün içinde otobüste, kuyrukta, şurda burda beklediğimizden bazen can sıkıcı olabiliyor.
(bkz: aşkım geldin mi)