bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
sefuroksim aksetil etken maddeli nobel ilaç firması ilacı. 500 mg ve 250 mg ı var.
kendisi insan sağlığı için ilaçlardan daha ilaç olan samimi yazar. konya gökkuşağı altında buluşuyoruz zirvesine katılmak için şehirler arası otobüste mide sancısı çekmek zorunda kalmıştır.

elindeki adres kağıdıyla 'burası uludağ sözlük doğru geldim dimi' dediğinde beni koparmıştır.
helal olsun yazarıdır.
peder beyimle meslektaş, benim de mesleğime hürmet eden, bu nedenle hürmet gören yazardır.
nickini öğrenince 'arkadaş o kadar antibiyotik arasından nasıl da aksef i buldun' dediğim yazar. zira aksef le kötü bir anım olması sebebiyle biraz içimi burktu. ancak kendisi daha zirveye katlımıyla birlikte yüzümü güldürmeyi başarmıştır.
güleryüzlü yazardır. ben o kadar gülümsesem kaç tane kız tavlardım?, gibi şeytani bir düşünceyi bilinçaltıma empoze etmesini bir kenara bıraktığım takdirde hiçbir kötülük beklemediğim yazardır.

zirve masasında viskilerimizi tokuşturup gür kahkahalar atarken, birden elinde adres yazılı bir kağıt ile burası uludağsözlük mü?, diye bir giriş yapmış ve uzaklardan geldiğini izah ederek katlandığı zahmetlerden dolayı şahsımca ve gönlümce zirvenin onur konuğu olmuştur.
zirve boyunca bana arkadaşlık etmiş güleryüzlü bir sağlık çalışanı. millet kendisini garipsemesin diye içeceğini pipetle içmesi sebebiyle garipsediğim fakat hoş muhabbet bir yazardır kendileri. esenlikler diliyorum efenim.
konya gökkuşağı altında buluşuyoruz zirvesinde pek fazla muhabbet etme şansı bulamadığım* ama ilerleyen zamanlarda mutlaka muhabbet etme gereksinimi hissettiğim yazar.
her sabah entrylerini okumadan güne başlayamadığım über insan.
Nickaltımda bir şeyler demeye çalışmış yazar. Şimdi gördüm. Nickaltıma yazdığı şeyin cevabını mesajla değil de kendisinin yaptığı gibi nickaltına yazarak vermeyi tercih ettim. Ben kızııım diye bağırıyormuşum. Sözlüğe yazar olma şartları arasında erkek olma şartı arandığını hatırlamıyorum. Kadın olmak ayıplanacak bir şey galiba. Bunu demeye çalışıyor sanırım kendisi. Bu bkz kendisine benden hediye;

Sözlüğe üye olduğumdan beri

(bkz: bi bitmediniz amk)
10 numara yazar...

en içten hürmetlerimle
saygılar
muhabbeti sağlam, üslubu güzel olan yazar.