bugün

bizzat kendim olan insan. kıskanç olurlar. kin tutmaya bayılırlar.
kendisiyle başa çıkabilecek tek kişi vardır (bkz: boğa burcu erkeği) ilginç bir şekilde boğanın karşısında basireti bağlanır, görülmeye değer * * *
o kadar çok şey söyleniyor ki, en büyük orospu çocuğuyuz sanki. her dakika yalan söyler, hunharca planlar yapar, hayvanlar gibi sevişiriz. yükselen burcum da akrep, duyun, uzaklaşın lan etrafımdan, öcüyüm ben, kaçın hepiniz.
yıllarca farklı mecralarda hakkında yazılan süper şeyleri okuyup götü kalkan - evet abi tam ben işte, bak beni anlatıyo vay be diyen - ama gün gelip de bildiğin öküz, zeka yoksunu, mantık düşmanı, duygusuz, bildiğin odun olan bir akrep burcu erkeğiyle karşılaştığında artık burcu hakkında yazılanları okumak istemeyen yalnısın da mensubu olduğu grup.

istisnalar kaideyi bozmaz mı diyeceksin akrep kardeşim, kaideyi bilmiyorum ama yıllardır burcuma yüklediğim tüm mistik havayı bozuyor bazı öküzler.

o yüzden yinelemekte fayda var bu dahil tüm genellemeler yanlıştır

ayrıca bir çağrışım (bkz: akrep gibisin kardeşim)
"en iyi ben bilirim" insanı.

ötesi yok, çünkü bu inancı zaten bütün hayati dengesini oluşturuyor.

en iyi ben bilirim, öyleyse sen sus.

en iyi ben bilirim, en harika ben sevişirim, en muhtesem benım...
ben ben ben ben ben...
beeeeeeennnn...
bir tarafları kalksın diye bu linke bakabilecek olan kişilerdir.

http://www.uzmantv.com/ak...inin-ozellikleri-nelerdir
asla sadık olamayacak olan insan türü...
dünya üzerindeki en sevilesi erkek türüdür.
asla sadık olamayacakları da kötü bir genellemedir.
gözleriyle konuşurlar..

tek bir bakışlarıyla sizi ne kadar çok istediklerini, öfkelerini, sevgilerini ve nefretlerini anlatabilirler...

karanlık ruhları sizin ruhunuzun da hapishanesi olabilir.. ama aşk ve tutkuyu onlardan iyi kimse yaşatamaz.
kırmızı sevmeyen, hiç de intikamcı kinci olmayan, ota boka liderlik etmek gibi bi karın ağrısını da taşımayan ama buna rağmen yükseleni de akrep olan marjinal tipleri bile kendi içinde barındırabilen soğuk bir sonbahar gününde dünyaya teşrif etmiş erkek topluluğu...
her şeyi beklentileri üzerine kuran erkek. sevilmek isterler, huzur beklerler. mükemmeliyetçidirler.
balık burcu kadını ile iyi anlaşır derler ben bir fark göremedim. tüm erkekler gibi kendine dönük. akrebe aşık olmak kendini denize atmaktır. deniz kızı olmak işte o zaman işe yarar.
üşenmeden, okunmayacağını da bildiği halde insan kişisine satrıları copy past yaptıran burç.
normal bilindik büllüğü falan olan erkektir..
bakışlarını bırakıp giderler.
balık burcu kadınının gözde burcudur.
Bu erkeğin gözleri güzel veya çirkin olabilir. fakat mesele gözün yeşili veya uzun kirpiklisi değildir. herşeyden önce bu erkek nasıl bakacağını bilir. yani tam anlamıyla etkilidir bu gözler. erkek size baktığında içinizin titrediğini hissedersiniz. böyle bir bakışın sizi bir anda büyülemesi de kabildir. sizinle konuşmakdan büyük zevk duyacaktır. ama iş his konusuna gelince sözlerini esirgediğini göreceksiniz. sizi belki deli gibi sevecektir ama bunu söylemeye yanaşmayacaktır. çünkü bu adamın hisleri fazla derindir ve yanılmakdan kırılmakdan da korkmaktadır. ender olarak hislerini açıklar o. bir terazi tipi gibi uzun uzun aşkını anlatmaz. fakat duyacağınız birkaç kelime mutlulukdan soluğunuzun kesilmesine de sebep olabilir.
bakıslarıyla bayanları etkileyebilen, oldukca sevisgen, besiktaslıysa tadından yenmeyen helal lan bize delikanlılarıdır. *
görünce arkanıza bakmadan kaçmanız gerekir. çok pis sokar, acımaz... *

--spoiler--
cevresindeki her dişiye aynı ilgiyle yaklaşan, cinsel dürtüsü yüksek, güvenilmesi zor erkek tipi...
--spoiler--
dostuna dost dusmanina tam bir akreptir.
yaratıcıdırlar, hayalperesttirler, kincidirler, yanlışı unutmaz intikamını en kısa sürede alırlar. gelişmeye müsaittirler, kişisel gelişimini tamamlayamaya kalmadan harika bir insan olur çıkarlar.
(bkz: biliyoruz da konuşuyoruz)
Arkanıza bakmadan kaçınız erkeği.
dinlenip, dinlenip kaçmaya devam edilesi erkek türü.
kaçtıktan sonra pişman olup geri dönmemeniz gereken erkeklerdir.
erkeğide kadınıda "31 olsanız çekilmezsiniz" dedirten taşıdığı akrep simgesinin
hakkını veremeyen evrim geçirmiş homoerektus türüdür.

özellikleri:

ya çok tuzlu ya da çok tatlı yiyecekler yerler.

elleri pençe ayakları palet gibi olur.

aşırı kin tutmaları ile ünlüdürler.

fazlaca ukala "bak bu küçük tepeleri ben yarattım" edası ile gezerler.

akrep kadını aşırı sex düşkünlüğü ile ünlüdür.

ama hiçbiri eş olarak tavsiye edilmemektedir.
farkli bir bakislari olmalarina ragmen, kincilikleri omur boyu surer. titizdirler ve cinsellige duskun olurlar. akrep burcu erkegi yapilani kesinlikle unutmaz. iyiyi de, kotuyu de omur boyu hatirlar. yakisiklilikla degil bakislariyla kadinin kalbini kazanan erkeklerdir.
tartışmasız en iyi yengeç burcu kadınıyla anlaşan erkeklerdir.
güncel Önemli Başlıklar