daha önce milli savunma ve milli eğitim bakanlığı yapmış olan muhterem zatın, seçmene verdiği vaattır. kafası çalışan akp seçmeni bunu değerlendirecektir.
boşuna kıpraşmayın bu millet size oy vermez artık .

aptal dediğiniz millet size oy verirmi len salak herifler .

nefes aldığınıza dua edin .

ama şunu da bir kenara yazın sabrın da bir sınırı var .

ama siz zorlayın tabi .

başka türlü olabilecek gibi görünmüyor çünkü !
(bkz: züğürt ağa).
Martin Luther'i aklıma getiren hadise... Bir rivayete göre (gerçek de olabilir) Roma Katolik Kilisesi, Papa X. Leo önderliğinde cenetten arazi satışı başlatmış. pahalı fiyatlardan tapu dağıtarak halkı kandırıyormuş. Martin Luther de tüm cehennemin fiyatını sormuş. Daha önce kimse talip olmadığından fiyatı yokmuş. Çok düşük bir miktar söylenince de parayı toplayıp cehennemin tapusunu ve anahtarını almış.

Ertesi gün tüm şehri dolaşarak; "kimsenin cehenneme gidemeyeceğini, çünkü orayı satın aldığını, kapısına kilit vurduğunu ve içeriye de kimseyi almaya niyetli olmadığını" duyurmuş... Bu durumda herkesin cennete gitmesi garantilenmiş. Sonrasında büyük kaos çıkmış, afaroz edilmiş, vs. uzun hikaye.
Akp tipi Müslümanlık sonucu sarfedilen söz.

Bunlarla aynı dine inanmıyorum ben "elhamdülillah Müslümanım"
AKP dinine mensup sazanların hemen atladığı iddiadır.

17 senedir bu ülkede süren pislik bir zihniyetten bahsediyoruz. Zamanında put yapıp yiyenlerden farkı yok bu kitlenin. Haramzadeler, allah korkusu falan yok bunlarda.

Bunu idrak edebilmek için üstün zekâlı olmaya gerek yok.
osmanlı müslümanlığında böyle saçmalıkların olmadığını kimsenin öğrenmesini istemeyen arap emeperyalizminin, arap müslümanlığı goygoyculuğunu yapanların ağzından yaymaya çalıştığı dezenformasyondur.
yakında cennetten arsa olayına da bir el atacaklar.
ne yalan söyleyeyim 18 yıldır ceyepeye oy veriyordum. ama izmet yılmaz'ın bu itirafı sonucu aqepeye vermeye karar verdim.

ceyennem de yanamam ben yha. bir dahakine yine ceyepe ama. evet.
ya adamlar cennete giriş bileti satıyor, 1000 yıl öncesinin karanlık çağını 2018 dünyasında yaşatıyor, sen bu kadar malsın işte amına koduğumun salağı, sana cennet vadediyorum ama bunu da yeyip bana oy verirsin diyor, bizim mal akpliler de gelmiş hala cehape'ye sallıyor.

konunun muhalefetle, cehape ya da cehape zihniyetiyle ne alakası var amk?

gerçekten aptallığınızın sınırı yok.

yani bu kadar da olmaz dediğim her yerde çıtayı bir adım öteye taşıyabiliyorsunuz.

bravo.
şöyle bir bakarsak beyni hükümleri olmadıklarından normal bir durum.
Her türlü propagandayı anlarım da abijim ne yapıyorsunuz ya. Nasıl toplarsınız bundan sonrasını bilmem diyeceğim de gerek yok. Bu laftan sonra size verecek sürüyle koyun biliyorum.