bugün

Cahil olmaktır.
Winner olmaktır. Eziklerle uğraşmaktır. Toplumda saygınlık, saygı görmektir.
Hayat mottonuz “hiçbir şey olmasa da bir şeyler oldu” şeklinde özetlenebilir.
Birilerinin hırsız olduğunu bile bile oy vermektir. Üstelik sıradan hırsız değil her türlü adaletsizliği, din sömürüsünü yapan hırsız.
insan vücudunda o kadar yer varken gidip göte kıl olmaktır.
dün kabede miting yaparken allah'ı unutup tezahurat yaptırılan davutoğlunun bugün halkbankı dolandırdırdığını itiraf etmektir.

görsel
Az önce bir tüvit okudum diyordu ki biri; bu ülkede herkes birbirinin akpsi. Böyle haklı bir isyan görmedim.

Eee ‘nasılsanız öyle yönetilirsiniz.’
adam duruşu karizması olmak demektir.

(bkz: adam)
Öyle bir şeydir ki, hasta olursun ama çorba yapanın yoktur. Meğerse çorbalar kaşık kaşık yutulmuştur.

Bunu da bir akplinin anlamasını beklemiyorum tabi.
https://twitter.com/i/status/1203724641472307203
görsel
Pırıl pırıl kafaya sahip olmaktır.

Malum kişi yüzünden tanzim kuyruğuna düşer açlıktan geberirsin ama gördüğün ilk mikrofona kişi için dua eder hatim indirirsin ucuza yiyoruz Allah başımızdan eksik etmesin dersin.
bir gün herkes akp li olacaktır.
nihat zeybekçi denizli'de içkili mekanları kapamakla ya da şehir dışına taşımakla meşhurdur.

yemeyiniz bu lafları beler.
Akpli olmak bazen takımdan ayrı düz koşu yapmaktır.
Boyuna yalan söylemek ve sahtekarlık yapmaktır. Kadının başı kapalı, AKPliyim diye darp edildim diyor (yalan) ama polis kayıtlarında saat 22.00'den sonra kaç kez içki satarken yakalandığına dair kayıtlar varmış (sahtekarlık).

--spoiler--
izmir’in Güzelyalı Semti’nde market işleten kadının, erkek müşteri tarafından tartaklanması, sosyal medyada tartdışma yarattı. Marketçi Hediye Kılbaş, işyerine borcu bulunan müşterilerinin, kendisine AK Partili olduğu için saldırdığını ileri sürdü. Zanlı Soner Şaşmaz ise suçlamayı kabul reddetti. Alkol satışını denetlemek için markete giden polis yetkililerinden yapılan açıklamada ise Hediye Kılbaş hakkında saat 22.00’den sonra alkol satmak ve kapanış saatine uymamak suçlarından birçok kez hakkında işlem yapıldığı, iddia edildiği gibi tartışmada siyasi bir içerik olmadığı ifade edildi.
--spoiler--

http://www.hurriyet.com.t...ir-anda-saldirdi-40434203
ülkenin ekonomisini bozmak için boykot yapmaz o yüzden vatan hainidir.
abd nin planladığı bir darbe planına karşı vatanının yanında olmak, abd yi yenebilmektir.

neredesiniz eyy anti emperyalistler?
bence ülkede geri kalan kısımlardan daha mutlu olan kesimdir.

Düşünmek zorunda değilsin bir kere. Sorgulama zaten yok.

Diğer insanların nasıl akpli olmadığını anlamaz. Halbuki bayburt'ta yaşayan adam neden marmarayla övünsün ki ?

en azından mutlu olmayı başarabiliyorlar. belki de mutluluğun ne olduğunu bilmiyorlarda olabilir.

çok da düşünmemek lazım nasıl olsa onlar düşünmüyor.

cümlelerimin sonunda akpli oldum düşünmeyerek.
kıl olmaktır. ben utandım onlar adına.
en asil duyguların insanı olmaktır. yersen.
aslında çok güzel bişi. devamlı sabah gazetesi okursun. ekonomi gıcır diye mutlu olursun. dünya liderin bağırıp çağırınca gururlanırsın, heyt be dersin. liderin ne derse düşünmeden hülooğ diye mutlu olursun. ahan da şöyle bişi:

https://pbs.twimg.com/med...CmBHhofWIAIBO57.jpg:large